2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سکه اگه بخرم میترسم ضرر بشه میگن برای پس انداز یا طلا یا طلای اب شده اخه سکه یهو میاد پایین

ما طلای اب شده خریدیم سکه سودش دوبرابر بود

البته ماک الان ضرر کردیم

یه پولی قرض کردیم گفتیم طلا بخریم بفروشیم بلکه چار پنج تومن سود کنیم قسط واممون یا دوتا بدهکاری رد کنیم

که یهو اومد پایین الان شد ضرر

ادم بدبخت همیشه بدبخته

سود مال پولداراس ن ما بیچاره ها

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
۸۰۰ نیس ک بنظرتون ارزون ترم میشه؟؟؟؟

اصلا معلوم نیس چخبره

طلای جهانی داره میره بالا ایران میاد پایین

هفته قبلی جهانی اومد پایین ایران رفت بالا

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
ما طلای اب شده خریدیم سکه سودش دوبرابر بود البته ماک الان ضرر کردیم یه پولی قرض کردیم گفتیم طلا بخ ...

عیب نداره عزیزم من خودم همه طلاهامو وقتی گرمی ۱۸۰ شده بود با خوشحال فروختم تو خابمم نمیدیدم ک بشه ۱ تومن همه طلاهای من اون موقع حدود ۱۵ تومن شد

الان دیدم طلا ارزون شده ۹۳۳ دیروز یک و صد بود

به نظرم صبر کن شاید بیاد پایینتر چون طلا جهانیه ربطی به گرونی و تورم داخل ایران نداره 

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
عیب نداره عزیزم من خودم همه طلاهامو وقتی گرمی ۱۸۰ شده بود با خوشحال فروختم تو خابمم نمیدیدم ک بشه ۱ ...

منم فروختم12میلیون شد😞

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2706