2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباس زیر نپوش.تو خونه دامن بپوش و بعد شستشو حتما ناحیه رو خشک کن. در کنار اینایی که گفتن انجام بدی پماد کلوتریمازول هم استفاده کن.برا منم طلب صبر کن که همیشه درگیر عفونتم😐🤦‍♀️

2728
لباس زیر نپوش.تو خونه دامن بپوش و بعد شستشو حتما ناحیه رو خشک کن. در کنار اینایی که گفتن انجام بدی پ ...

من هیچوقت عفونت نداشتم تا اینکه پارسال 45روز بیمارستان بودم برای دخترم پشت در ای سیو رو زمین مینشستم پرستارا میگفتن نشینید عفونت میگیرین 

من اون زمان تو حال خودم نبودم گوش ندادم الان یک ساله درگیرم شدید

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
من هیچوقت عفونت نداشتم تا اینکه پارسال 45روز بیمارستان بودم برای دخترم پشت در ای سیو رو زمین مینشستم ...

منم زمانی که باردار بودم عفونت باکتریایی گرفتم و شدید بود. الان پسرم یک سال و نیم داره و من گاهی اوقات اینجوری میشم مخصوصا نزدیک به زمان عادتم.. حتی اگه یه ذره لباس زیرم تنگ باشه بیچاره ام تا دوهفته

2740
منم زمانی که باردار بودم عفونت باکتریایی گرفتم و شدید بود. الان پسرم یک سال و نیم داره و من گاهی اوق ...

اخه من اینسری اینقدر خارش سوزش داشتم یکبار رابطه داشتم با همسرم فرداش تا شب لک‌دیدم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔