2737
2734
هیچ روشی تضمین کننده جنسیت نیست جز ای وی اف  یه خانمی با هنسرش رژیم پسرا داشتن روزی سه تاموز م ...

حالا مااینجا خودمونوبکشیم پسردارشدن دختردارشدن شانسه

بازمیان میگن ما نذر اسم محمدکردیم پسرشد

ما موزخوردیم پسرشد

ماکجاروباچی شستیم پسردارشدیم

فکرمیکنن حتمابایدیکاری کنن تاپسردارشن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه كه دست خداس 

ولي بايد بدنتو قليايي كنى نبايد اسيدى باشه بدنت 

گرمى جات مخصوصا خرما و فلفل هر روز بايد بخورى چند ماه قبل بارداري تا دوران بارداري كه تيعين جنسيت بشه 

بعدشم كه شوهرت تعين كننده جنسيت بچس هر كارم كنى 

همه چى رو به خدا بسپار ❤️بهت قول ميدم خدا دوست داره
حالا مااینجا خودمونوبکشیم پسردارشدن دختردارشدن شانسه بازمیان میگن ما نذر اسم محمدکردیم پسرشد ما مو ...

همون دیگه جنسیت فقط بر حسب تصادف و شانسه حالا طرف برحسب تصادف بچش پسر شده موزم خورده بوده 🤣🤣🤣🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
خدا نکنه😳😳😳😔😔😔😔

عزیزم وراثت هم خیلی مهمه. من همسرم خودشون سه تا برادرن . عموزاده هاش 90درصد پسر هستن.

مادرشوهرم همش میگفت گرمی بخور ولی من همش سردی میخوردم . آخه دلمون دختر میخواست.

آخرش هم پسر شد . الانم تنها چیزی که برام مهمه سالم بودنش و سالم به دنیا اومدنشه   

2740
😂😂😂 بعنی می خوای بگی اصلا تاثیر نداره؟

ببین بچه ۵۰درصددختره ۵۰درصدپسره

حالا مثلا توروزتخمکگذاری اقدام کنی وطبع بدنتونوگرم کنین مثلااحتمال پسرمیشه۶۰

ولی نه اینکه یکی بیادبگه من اینکاروکردم پسرشد

خیلیا روزتخمکگذاری ام اقدام نمیکنن وپسرمیشه

خیلیا فقط سردی میخورن وبازم پسرمیشه

همه چی توثانیه اتفاق میفته وواقعا دست هیشکی نیس

دیروز تویه تاپیکی یکی میگفت ماهممون نذراسم محمدکردیم هممون پسردارشدیم غیرازیکی خواهرا

گفتم خب باباشمانذرم نمیکردین بچتون پسرمیشد