2733
2734
عنوان

چه آرزویی دارید؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگاه کن زندگی من پیچیدست. یعنی ممکنه بچه مامان و بابام نباشم، می خوام اگه یه روزی خانواده واقعی م ...

واااای یعنی تو زایشگاه جابجا شدی ؟ 😕

کی فهمیدی؟؟

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

مامانم در این مورد یه چیزایی بهم گفت..

از آزمایش می ترسم...

از طرفی می ترسم بچه مامان بابام نباشم.

..

از طرفی دوست دارم برادر بزرگی داشته باشم!!..

البته خدا خودش بزرگه، می دونه چیکار کنه..

فقط خواستم بگم و خودم و خالی کنم..

دنیا فقط صد سال اولش سخته .. مرگ جزئی از زندگی است و تولدی دوباره در دنیای دیگری  که اون دنیا بستگی به اعمالت داره که اگه در این دنیا خوب بودی و ظلم نکردی اون دنیا رو خوب ساختی و بالعکس اگر بد بودی و ظلم کردی که تا ابد روحت در عذابه 
2728

بیخیال بابا؛ منم آرزو دارم، ولی اینا آرزو هستن دیگه.

راستی بچه ها یه چیز بگم..

دیشب خیلی جوه داشتن یه برادر و داشتم و...

کلی اشک ریختم.

وقتی خوابیدم یه خواب دیدم... درست یادم نمیاد ولی..

من به یه مهمونی دعوت شده بودم و بین یه سری از فامیلای بخیل، حسود، خلاصه هرچی یگم کم گفتم، بودم..

یه مردی بینشون بود، مو و چشم و ابرو قهوه ای تیره داشت و از قیافه اش نور می بارید..

یه پیراهن سفید پوشیده بود و تو دست چپش تسبیح و تو انگشت دست راستش یه انشگتر عقیق بود..

دستام و گرفت و لبخندی زد.. اون لحظه بود که احساس خوبی پیدا کردم..

نمیدونم چرا؟؟

تعبیرش چیه؟؟

دنیا فقط صد سال اولش سخته .. مرگ جزئی از زندگی است و تولدی دوباره در دنیای دیگری  که اون دنیا بستگی به اعمالت داره که اگه در این دنیا خوب بودی و ظلم نکردی اون دنیا رو خوب ساختی و بالعکس اگر بد بودی و ظلم کردی که تا ابد روحت در عذابه