2733
2739
عزیزم ریحانه شما فرشته ای بود که شما کاملا از نزدیک حسش کردی 

فدات عزیزم اره واقعا کاملا درسته حرفتون ولی صدحیف که زود تنهام گذاشت خیلی زود بود برا رفتنش😭😭

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
با کلمه کلمه  وضعیتی که داشتی اشک ریختم منم دخترمو از دست دادم منم شیر تو سینم بود و بچم زیر خر ...

بمیرم برا دل شکستت عزیزم😭😭😔😔شما بچتون چند وقتش بود از دست دادین؟ ریحانه من ۱۵ماهه بود درست تو اوج شیرین کاریاش زبون بازکردناش راه رفتناش...حیف که همشون هیچ شد...چقدررررر بهم وابسته بود نمیذاشت از کنارش جم بخورم همش بغلم بود انگاری طفلی دخترم میدونست که قراره برا همیشه ازم جدا شه😭😭من دخترمو سال۹۴از دست دادم و بعد اون دوتا بچه دیگه اوردم دوتا پسر اما... هیچوقت هیچوقت جای ریحانم برام پر نمیشه جاش همیشه تو زندگی من خالیه ولی برعکس تو دلم جاشه کل دلم برا اونه جای اونه من درسته کنارم ندارمش ولی باهاش زندگی میکنم لحظه به لحظه مثل نفسهام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای دخترت صلوات می فرستم . منم تجربه داشتم از دست دادن فرزند البته سقط بود ولی سخت بود. البته ...

ممنونم خانومی🌹خدا انشالله جاشو برات پرکنه دوباره بچه دار شی شادیاشو ببینی عاقبت بخیریشو ببینی...

داغ فرزند فراموش شدنی نیس یه زخمه عمیقه یه درده تو دلت..  

ممنونم خواهرم. خدا به شما هم صبر بده برام دعا کن کارم به ای وی اف کشیده همه امیدم قطع شده فقط امیدم ...

عزیزم چقدر ناراحتم شدم برات از خدا میخوام به حق حضرت زهرا که برا فرشته هامون تو بهشت مادری میکنه به زودیه زود بهت بچه سالم و صالح بده عزیزم انشالله..برات دعا میکنم عزیزم برا بچه دار شدنت صلوات میفرستم

2728