2737
2734
نه بگو لطفا😃😃😃 نترس ما پیشتیم 😂

بخدا لرزم میگیره🤣ولی طرف مامانم یه منطقه زندگی کردن ک خیلی جن داشته البته الان نداره منم شوهرم فامیل مامانمه خانوادشون خیلی خاطره دارن تعریف کردم البته آدمای سن و سال دارشون وگرنه جوونا چیزی ندیدن

Kapoo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگووو

ی بار بدر بزرگمامانم ت صحرا رفتع بودن شکال بگیرن ک یهو جن میبینن نصف شب بوده میاد .پشت موهای جن میگیره و میگه باید موهات قیچی کنی و بهم بدی اونم ازترس صدا میزنه میان بهش میدن الان ماهم ارث بردیم و جنا با ما کاری ندارن این داستانم کاملا واقعی هست 

بکن همه جوری حاجی رو من حساب‍‍‍/بزی بزی لیتووو 

من یه مدت خیلی دنبال این چیزا بودم واسه همین الان میترسم یه شب خواب بودم انگار شکممو فشار میدادن و حرف میزدن منم وحشتناک حالم بد بود انگار فشارم بالا پایین میشد چشام بسته بود یادمه هی میخواستم بلند شم مامانمو صدا بزنم اما حتی تکونم نخوردم بعد یهو انگار هیچی نشده بهوش ک اومدم کوبیده شده بودم رو میز تحریم مامانم بالاسرم بود تا دستمو گرفت بلندم کنه بی حال شدو از هوش رفت منم جیغ و گریه بابامو بیدار کردم حالا بماند تا صبح همه لامپا روشن و با قرآن خوابیدم مامانم صبح گفتم چی شه بوده گفت صدا گریت میومده ک میگفتی مامان مامان وقتی اومدم تو اتاقت سرپا بودی کنار میز یهو افتادی 

Kapoo

یبارم  مادر مادر بزرگ شوهر خالم توی گاراز صدای تلپ تلپ میاد میره میبینه ی مرد سفید و بلند واستاده زودی جیغ میزنه اونم میره بعد از اون قران ک گزاشتع دیگ ندیده بوده شما هم همیشه قران همه جا بزارید

بکن همه جوری حاجی رو من حساب‍‍‍/بزی بزی لیتووو 
2738