2737
2739
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 16 پست

مادرشوهر باید پسرشو درست تربیت کنه تا دخترمردمو خوشبخت کنه همونجور که دوس داره دختر خودش خوشبخت شه, نه اینکه بعد ازدواج یادش بیفته که یه پسرهم داره! الهی هرچی مادرشوهر بدجنسه بمیرن

تکبر , اولین گناه شیطان

مادرشوهرم کاش بدانی پسرت 30 سالشه با صدای بچگانه باش حرف نزنی بگی پیشر پیشر قند عشل جلوی زن 30 سالش و بهش القا کنی که مرد نباشه و کاش بدونی نباید تو مسایل تختخواب  پسرت دخالت کنی و بدونی حق نداری زنگ بزنی دستور بدی برو فلان جا به فلانی زنگ بزن فلانیو دعوت کن و.... انگار من کنیز خدمترسان پسرت هستم و تویی ک رعیسی و دستور میدی و نیای بشینی روی وسایل من تو خونه من بگی اینجا خونه منه. کاش یکذره انسان بودی مادرشوهرم. برای کسی که کمترین بی احترامی بهت نکرده. وقتی میلیونها کادوی ازدواجشو دزدیدی روز عروسیش،و بهش پوزخند زدی، و کاری کردی زار بزنه توی بهترین روز زندگی هر دختر، احساس بدبخت ترین بکنه و دنبال راه فرار باشه نصفه شبی.ازت متنفرم و امیدوارم جزاشو ببینی توی این دنیا چون 3 سال زندگی مشترکم شروع شده، هرروزش به لطف تو استرس و حس بدبختی و نفرت و دعوا بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.