2737
2734
عنوان

سوتی وحشتناک🤐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 43 پست

بچه ها من پدرشوهرم چندبار پیش اومد تو گروه خانوادگی یه چیزی فرستاد بعد برای توضیحش میخواسته یعنی انگشت اشاره رو به بالا رو بفرسته همش اون انگشت وسطی رو میفرستاد نمیدونم نمیدونه معنیش چیه یا بنده خدا از رو بی دقتیه😅

هر چی هم به شوهرم میگفتم بگو بهشون میگفت من روم نمیشه😅

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار دوستم داشت گریه میکرد بغلش کردم برگشت گفت فشارم نده آبم میاد😂😂😂😂😂😂منطورش این بود فشارم نده گریه ام شدت میگیره🤣🤣🤣ما پهن بودیم وسط حیاط مدرسه

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
بچه ها من پدرشوهرم چندبار پیش اومد تو گروه خانوادگی یه چیزی فرستاد بعد برای توضیحش میخواسته یعنی انگ ...

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2731

من رفتم یبار سوپری .یخچالش اون پشت بود خود مغازه دار باید چیزی که میخواستمو میاورد.بعد گفتم سلام ک...ر کم شرب دارید؟ (شیر کم چرب )

داشتم میمردم از خجالت .ولی اون بنده خدا اصن به روم نیاورد.

اقا من ی بار سر کلاس زبان اومدم اینو ترجمه کنم goat cheese که میشه پنیر بز به جاش گفتم چیز بز

ینی تا سه ترم بعد پسرای کلاس دست بردار نبودن هی میگفتنش

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
من رفتم یبار سوپری .یخچالش اون پشت بود خود مغازه دار باید چیزی که میخواستمو میاورد.بعد گفتم سلام ک.. ...

وای من بودم میمردم😂

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
نوشتم  من اصلاً حوصله خونه آبجيتو ندارم😡 فرستادم واسه آبجيش😭😭😭😭

وای نگو 🤣🤣🤣

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2738

وااای یه بار تو واتساپ استیکره به ت خ م م فرستادم براداداشتم، منم هول شدم اومدم پاکش کنم به جای حذف برا همه زدم برا خودم تنها،، دیگه هیچی آبروم رفت.

اصلا اهل این چیزا نیستم یکی از بچه ها تو گروه فرستاده بودبی تربیت.

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... هذا من فضل ربّی....خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت  
داداشت چی گفت ،😂😂😂😂

هیچی، چی بگه بنده خدا😂😂😂 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... هذا من فضل ربّی....خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت