2737
2739
بنظر اکثر دانشمندای تغذیه رژیمی ک نتونی برای بلند مدت حفظش کنی رژیم تهاجمی حساب میشه و برای بدن ضرر ...

کتوژنیک هم همینه برای مدت کوتاه مناسبه چون سریع وزن کم میکنی ولی کالری شماری از این لحاظ خوبه که محدویت نوع مصرف مواد غذایی رو نداری همه چی باید بخوری ولی خب میتونی برای تثبیت وزن هم کالری شماری کنی که وزنت بالا پایین نشه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
من ۱۰ کیلو کم کنم راضیم لامصب صد گرمم کم نمیشم 

کم میکنی

بنظرم ادامه بده

اینستاگرامشو اگر داری کامنتارو بخوون

یعنی از هزارتا کامنت مثبت یکنفر منفیه گفته کم نکرده

بعضیا تو سه هفته 1 ک کم مکنن یکی 3 ک یکی 5 ک

متابولیسم رو کار میندازه

خیلیا نوشتن بعد دوسال استپ وزنی با هر ورزش و رژیمی تکون نخورده با این روش کم کردن

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم میکنی بنظرم ادامه بده اینستاگرامشو اگر داری کامنتارو بخوون یعنی از هزارتا کامنت مثبت یکنفر منف ...

اره باز شروع میکنم ببینم چی میشه ، منم کلی ورزش و رژیم قبلش دلشتم بدنم استپ کرده 

اره باز شروع میکنم ببینم چی میشه ، منم کلی ورزش و رژیم قبلش دلشتم بدنم استپ کرده 

پس بخاطر همینه

دو دوره رو میگرفتی اگر کم نمیکردی ول نکردی نه وسط دوره اول

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2731