2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این طرز حرف زدن و بی تفاوتی یعنی دوست نداره فقط میخواد گاهی مواقع باشی شوهر منم حرف زدنش اینطوری بود ...

خودمم حس کردم ک دیگه دوسم نداره اخه مدام از ظاهرم ایراد میگیره حس میکنم تمام حرفاش الکیه میگه دوسم داره ولی فقط حرفه تا میخام راجع به ایندمون صحبت کنم سریع گوشیو قطع میکنع میگه قطع شد شرمنده یامیرم وسیله واسه جهیزیم میخرم فقط میگه اوکی خوبه همین

2731

خب ایشون هنوز قدمی برنداشته شما چرا دنبال خرید جهیزیه هستی

اگه به خاطر گرون شدن و برا خودت می خری که نیازی نیست به ایشون بگی

اینجوری نشون میدی خیلی هولی مردا هم از دخترایی که عجله دارن دستشونو بند کنن فرار می کنن

خوب پس نشونه هاش رو میبینی دیگه این رابطه رو تموم کن تا بیشتر ضربه نخوردی

ازدواج بااین ادما خیلی سخته همسر قبلی منم که فوت کردن.خیلی بی احساس بود بااینکه ادم بدی نبودا ولی انگار یوبس بود چتاش مث ادم اهنی بی هبجان بقول تو مثل یه دوست اجتماعی بودیم.محبت کردن بلد نبود خیلی سخت اون زندگی بودخیلییییییییی

2740
خدا رحمتشون کنه روحشون شاد  واقعا سخته یه ادم با احساس با یه ادم بی احساس

دقیقا انگار محبت کردن بلد نبود هروقت من بش میگفتم بم بگو دوست دارم میگف😐😐باید بش میگفتم یکار محبت امیز یا دوست دارم بگه بم میگف تو بم بگو چکارکنم بلد نیسم😐