2737
2734
عنوان

تقسیم ارث

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 43 پست
نه شد یک سال و نیم😁

بگن نگیر سنگین تره. بعد کلی دوندنگی و کفش پاره کردن هر یه سال و نیم یه سکه؟؟؟ واقعا وقتشه قوانین تغییر کنه و تمام حقوق زن و مرد رو برابر کنن و این مهریه و نفقه مسخره و تخیلی رو بردارن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
وایییی... واقعا دمشون گرم.. نداشتن حق عدم تمکین.. نداشتن حق بیرون رفتن از خونه بدون اجازه همسرم.. دو ...

تازه یادم رفت یه چیزیو..پدرو برادر همسر و جد هم میتونن بزنن بکشنت اگه خطایی ازت سر بزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیس دختران فریاد نمیزدند من ک دختردارشم حق طلاق رو میگیرم مهریه ۲تاسکع ام باشه مهم نیس

من مهریه ام هرسال کمک به بچه های کاره.. ولی حق طلاق و حق اشتغال دارم البته.. همسر هم مثل خودم فمینیسته

2731
بستگیه به بضاعت مرد داره دیگه😐

الان ۸۰درصد مردا بضاعت ندارن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
بگن نگیر سنگین تره. بعد کلی دوندنگی و کفش پاره کردن هر یه سال و نیم یه سکه؟؟؟ واقعا وقتشه قوانین تغی ...

اره دوستم سکه یه تومان بود جدا شد سه ماه یکی شد ۷ تومان کردن سالی یکی رفت اعتراض زد کردن ۸ ماه الان شد یک سال و نیم یکی

من مهریه ام هرسال کمک به بچه های کاره.. ولی حق طلاق و حق اشتغال دارم البته.. همسر هم مثل خودم فمینیس ...

چقد خوب عزیزم

انشالله خوشبخت شی😍

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740
عزیزم.تاز عضو شدی تایپیک جنجالی نزن کاشکی یخورد تحقیق میکردی بعد تایپیک میزدی الان ارث برار شد.قانو ...

وای حالا چرا انقدر عصبانی   راست می گی؟ از کجا باید بپرسم که مطمئن شم؟ اخه یه وکیل بهم این حرف زد