2737
2734
عنوان

⁦🏃بیاین بازی 💣💥

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 84 پست
سلام الان قطعش میکنم و با عذاب وجدانتان شما رو تنها میگذارم    

نی نی یار جووون نکن  

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاپیک بزن یکی رو تگ کن بگو متنفر ازش ..منو تگ نکنی

اگه کاربریم خانم بود حتما این کارو میکردم 😐

خودت که میدونی نی نی یار با اقایون چیکار میکنه

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
اگه کاربریم خانم بود حتما این کارو میکردم 😐 خودت که میدونی نی نی یار با اقایون چیکار میکنه

اوهوم .

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
2740
مرسی نفس 💋💋

عزیزم این بازی ممنوعه به خاطر همین مسائل

مثل جرات حقیقت لطفا قفلش کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
عزیزم این بازی ممنوعه به خاطر همین مسائل مثل جرات حقیقت لطفا قفلش کنین

نمی‌دونستم ببخشید 💋باشه 👀

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞