2737
2739
عنوان

بنظرتون زن داداشم یه روزخسته میشه یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 28 پست

یه روزی خسته میشه درسته الان چیزی نمیگه ولی یه روز میزاره میره بی سر و صدا 

آدم عاشق هم قلبش میشکنه که قابل ترمیم نیست

و اینکه داداش ات دلش پیش زن اولشه و به خاطر خیانت اون از زنها متنفر شده به نظر من

در لحظه زندگی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسته میشه

من که خسته شدم دیگه دوسش ندارم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728

بله. اگر داداشت رفتارش رو تغییر نده. خانمش دیر یا زود خسته میشه. 

این مدل آدم ها وقتی از یکی ببرن دیگه برگشت نداره. اون وقت پشیمانی فقط برای واداشت میمونه

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......

خسته میشه 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2740

بستگی به شخصیتش داره بعضیا به هرچی میخوان میرسن

با زور با پول با اشک با گریه با صبر

ولی یکی هم هس مثل من

هرچقدر هم یه نفر یا یه چیز رو بخواد ولی اون نخوادش راحت دست میکشه

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍