2737
2739
عنوان

آزمون ارشد و دکتری موقتا لغو شد

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 73 پست
دکترب شم میگیرم به امید خدا خبری نیست تحصیلات عالیه

ان شاءالله میگیری درس خوندن خداییش کاری نداره منم دکتریش را گرفتم شاغل هم هستم ولی پشیمونم چرا بجای درس وقتم را رو امور دیگه و کارای دیگه نذاشتم و تک بعدی بودم الان همه مدرک دارن اینقدر دانشگاه بیخود اومده 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ممکنه کلا لغو بشن امسال؟

نمیدونم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من این خبر در همون لحظه که گذاشته شد از ت وموبایلم گذاشتم و خب نشوتم که باز برای اطمینان پیگیر ...

میدونم چون حجم تاپیکا زیاده منم زود رفتم نگا کردم برا همین در ادامع حرفت گفتم تا بقیه برن ببینن ومتوجه تغیر بشن⁦❤️⁩

همچین میگین درس انگار بعدش مستقیم بورسیه میشین!!

دیگه درس علاقه بعضی ها هست نمیشه بهشون خرده گرفت عزیزم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
میدونم چون حجم تاپیکا زیاده منم زود رفتم نگا کردم برا همین در ادامع حرفت گفتم تا بقیه برن ببینن ومتو ...

ممنونم عزیزم لطف کردی 

چه جالب چرا 

چون نخوندم هیچی و به خاطر کرونا و اینکه حتما میخوام تو اوندانشگاهی که مد نظرمه قبول شم

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
شده ۲و۳ مرداد

ممنون از اطلاع رسانی

2738
چون نخوندم هیچی و به خاطر کرونا و اینکه حتما میخوام تو اوندانشگاهی که مد نظرمه قبول شم

موفق باشی عزیزم امیدوارم به انچه میخواهی برسی 

موفق باشی عزیزم امیدوارم به انچه میخواهی برسی 

ممنون همچنین شما🙏🌹🌹

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
عزیزم ببخشید  شما هم سن مادرم هستید  چه قدر فهمیده اید  چه قدر انسانید  یعنی ...

لطف داری عزیزم چرا باید ناراحت بشم