2733
2734
عنوان

آخه فقط آزمایش غربالگری ۶۰۰تومن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 38 پست
ممنون واقعا دیگه شورشو دراوردن با این گرونی و هزینه های سرسام اور مدام مردمو تشویق میکنن به فرزند آو ...

زایمان چی پس سزارین اول بیمه تامین اجتماعی قبول نمیکنن واقعا شورشو دراوردن

عاشقِ‌آرامشِ‌إسمتَم‌خـُ﷽ـدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زایمان چی پس سزارین اول بیمه تامین اجتماعی قبول نمیکنن واقعا شورشو دراوردن

بعد حقوق پایه رو یک وهشتصد تعیین کردن باهاش اجاره بدی خوردو خوراکو تامین کنی هزینه رفت و امد بدی مسافرت بری خرج دوا و دکتر بدی هزینه تحصیل بچه ها پوشاک ....واسه خودشون حقوق یکماه ما واسه یه ساعتشونه ما که دیگه بریدیم

برو نیرو مسلح مجانی عه دکترتم همونجاانتخاب کن خو

آخه تواین کرونا برم بیمارستان چمران؟خطرناکه خییییلی شلوغه.دکترم اونجاس ولی من میرم مطبش.چکاپم میگم برم اونجا شوهرم میگه شلوغه کرونا میگیری. بیمه تکمیلیم دارم نمیدونم چقدرشو پس میده. حدود ۷۰۰-۸۰۰میشه فکرکنم. ۳۰۰تومن امروز دادم قرص. بعد میگن ۴تا بچه بیارین! بااین هزینه ها یکیشم زیاده والا

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
2728
ممنون واقعا دیگه شورشو دراوردن با این گرونی و هزینه های سرسام اور مدام مردمو تشویق میکنن به فرزند آو ...

اره واقعادخدانگدره ازشون شوهرم بخدا راننده تاکسی خیلی زیر فشاریم مخصوصا از عید به اینور

آخه تواین کرونا برم بیمارستان چمران؟خطرناکه خییییلی شلوغه.دکترم اونجاس ولی من میرم مطبش.چکاپم میگم ب ...

من ک یکی بسمه اینم اوردم نگن نازان فامیل شوهرم😅😄

عاشقِ‌آرامشِ‌إسمتَم‌خـُ﷽ـدا
من ک یکی بسمه اینم اوردم نگن نازان فامیل شوهرم😅😄

خوب کاری کردی🤣🤣🤣🤣 منم این یکیو براشوهرم میارم هی بچه بچه نکنه. وگرنه اونم نمیاوردم

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
2740
پرسیدم گفت فقط غربالگری نیست پیرایه دیگه ام هست

آهان بروازدکترت بپرس خدایی 600 خیله

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید