2733
2739
اینو دیگه نمیتونم تحمل کنم ،

من خودمم هضمش برام سخت بود 

من تو ۳۲ سالگی هنوز مجرد و تنها 

اونوقت اون تو ۱۳ سالگی فرصت سر خاروندن نداشت

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس خوشبخت نبوده که صرفا تیپ قیافه پول خوشبختی نییت یکی پیدا شه ادم تااخرعمر باهاش خوشبخت شه باهم مسا ...

اگه مادرشوهرابزارن من خودم پسردارم قراره مادرشوهربشم امابعضی ازدخالتها بچه خودت ونابود میکنه اگه مادرشوهر دوم وسومش اذیت نمیکردن الان بچه های خودشون سرزندگی بودن نوه هاشونم اسیر نمیشدن

2731
این عزرائیله خوشگل هم هست لامصب

همون خوشگله میخانش وگرنه نگاشم نمیکردن 😐😐

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2738
حالا چرا به تو گفت

نمیدونم بخدا 😕😕

دلم‌میسوخت بهش 

دختره قیافه اش قشنگ بود. به هر حال ادم ناجور بین این ۱۳ نفر پیدا میشه ک بخواد سو استفاده کنه ازش

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

یکی داریم تو کوچه خانومه ازاوناس،شوهر داره ،شوهرشم میدونه ،بعد یه دختر داره۱۸ساله یه پسر که عقد کرده بود طلاق داده بود اومد دختره اینو گرفت عجله ای که نفهمن قبلا طلاق داده،توشهرما طلاق زیاد نیس ،بعدش بهش میگن چرا رفتی دختر اون..ـرو گرفتی پسره فهمیده بود ،یه دعوایی افتاد بعد طلاق داد دختره رو

دقیقا😂😂😂😂 ما که خوشگل بودیم از این شانسایی ک این داشت نداشتیم

خوبه باز تو خوشگلی یه امیدی داری من همونم ندارم 😂😂😂😁

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠