2733
2734
جاریای منم و خاهرشوهرم هر روز اونجا بودن منو دعوتم نمیکردن اصلا بااینکه واحدکناریشونم الان ک کرونا ...

واقعاچقدر پروئن

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
درس بخونید ، کلاس های خیاطی ، گلدوزی و زبان و...  همشون بصورت انلاین برگزار میشه

نمی‌دونم متاسفانه ب چی علاقه دارم دوست دارم برم ادامه تحصیل بدم ارتقای مدرک داشته باشم والا اونا ک چشماشونو میمالن از خواب اونجان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اصلا زیادخونه مادرشوهرم نمیرفتم الان همش تیکه میندازه که نمیاین کارامو بکنید وای بحال اینکه خونش پلاس بودم دیگه اونجامعلوم نیس چی میگفت

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2728
آخر بدشانسیه میگن آش نخورده دهن سوخته

میدونی بیشتر از هرچیزی شوهرم رو مخمه

بخدا من بارداری سختی دلشتم ی چیز وحشتناک ۷ کلیو کم کردم اما یکی ی لیوان اب دستم نداد از گرسنگی میمردم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2738

اگه میدونی شر میشه نرو بخدا خانواده شوهرم گناه دارن میحوان محبت کنن عذاب میکشن تو خونه ما هم دیشب دو تا زنداداشام دعواشون شد منم تو دوره استراحت مطلق بعد از انتقال جنینم خیر سرم باید تو آرامش باشم مامان بابای بیچارمم تا صبح نخوابیدن بعد اون دو تا راحت با شوهراشون رفتن خونه خودشون خوابیدن

ببین این جور روابطو از همون اول ازدواج مدیریت کنید

من از اول کم میرفتم حتی دوران عقد.اینجوریم نیستم منتظر باشم دعوتم کننن.مثلا الان ک خونه خودمم در هفته یه شب شب نشینی میریم و برمیگردیم با شوهرم 

یااگه زنگ بزنن و دعوت کنن شام و ناهار میریم 

اگه میخای نری کم کم خودتو. عقب بکش و زماناییکه اونا نیستن برو ک راحتم باشی

منم دوست ندارم 

دوری و دوستی

اونا بینشون هزار تا مشکل و دعوا پیش میاد

تو خیلی با کلاس و متشخص هفته ای یکبار برو و خیلی ب محترمانه باهاشون رفتار کن

اینجوری تو همیشه عزیزی

یا اگرم ازت خوششون نیاد هیچ بهانه ای برای اذیت کردنت ندارن

سلام عزیزم میتونم یه سوال بپرسم؟؟ ممنون میشم

عزیزم شما قطره ویتاگنوس استفاده کردید؟؟

اگه استفاده کردید میشه بگید عوارضی واستون داشت یا نه؟؟

من پریودام نامنظمه پلی کییستیکم از امروز دارم قطرشو میخورم بنظرت پریودام منظم میشه؟؟؟

درکل چند ماه بخورم منظم میشه؟؟

توی دوران پریودامم باید بخورم؟؟

مرسی عزیزم ❤