2737
2739
عنوان

اگه اینو تو گوشی همسرتون میدید چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 73 پست
دیگه فکر نکنم جواب بده وقتی کار از کار گذشته داد و هوار من چه فایده داره

نمیدونم ولی نظد من اینه باید از خود طرف بپرسی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
اره اینم هست  به نظر منم به روش نیار فعلا اگه چیز مشکوک دیگه ای ازش دیدی بعد به روش بیار  ...

اصلا نمیدونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم آخه قبلا هم همچین چیزایی ازش دیده بودم 

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذاشته اثر انگشت

خب پس فهمیده سرک میکشی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
بعد شما هیچی نمیگین رو گوشیش رمز بذاره؟

فایده نداشت

چون بهم گفت خودت باعث شدی!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
نمیدونم ولی نظد من اینه باید از خود طرف بپرسی

دیگه این زندگی واس من زندگی بشو نیست هربار که مچشو گرفت بادروغ و دقل به خیال خودش همه چی رو راست و ریس کرده ولی خبر نداره که من از تک تک کارهاش خبر دادم 😡😡

اره اینم هست  به نظر منم به روش نیار فعلا اگه چیز مشکوک دیگه ای ازش دیدی بعد به روش بیار  ...

الان برداشته اونم بعد اتفاقایی ک افتاد ولی من دیگه سراغ گوشیش نرفتم

بالای صفحه نوشته مجله ، تاپیک و چند تا چیز دیگه  گذینه کلینیک رو بزن  مشاور مورد نظرت رو ...

ممنون عزیزم🌹❤

2738
شماها شماره ی مشاور خوب ندارین ؟کع تلفنی ازش مشاوره بگیرم؟

۱۴۸۰ فک کنم شماره درست باشه رایگانم هس

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
دقیقا به منم همین رو گفت 

خب خودتم باشی خوشت نمیاد یکی چکت کنه

مردا بیشتر دوست دارن زنشون بهشون اعتماد داشته باشه

این حسو بهش منتقل کن تا خودت ببینی چطور رمز گوشیشم بر میداره

دوستش باش نه مادرش. اینم من خیلی ب خودم میگم! چون آدم ذاتا فراموشکاره..

بالای صفحه نوشته مجله ، تاپیک و چند تا چیز دیگه  گذینه کلینیک رو بزن  مشاور مورد نظرت رو ...

میخوام بفرستم بهم ارور میده