2733
2739
وای من اچند تا سایز دارم همه رو زیر بیست خریدم 

بله منم این قیمتی نخریدم،،، ولی گاهی که مغازه لوازم قنادی سر میزنم ، میبینم قیمتا وحشتناک شدن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خریدی قبل ریختن مایع کیک کفشوچرب و  آرد پاشی کن وقتی کیک پخت بزار سرد بشه و اطراف قالب رو آروم با چاقو آزاد کن بعد برعکس کن به کف قالب چند ضربه با دست بزن براحتی بیرون میاد

شنیدم قالب رو ارده هم چرب کنی خیلی خوبه وراحت کیک در میاد

من تازه قالب آلمینیومی قطر 20 خریدم 30 تومن ازش راضیم ولی بهترین قالب میگن گالوانیزه هست

2728
این بهترین قالبه ولی چقد گرونه اینا خیلی ارزونن ها  شاید دیجی گرون میده با واقعا گرون شده

۳۷ گرفتم عزیزم الان همه چی نجومی شده 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد