2737
2739
عنوان

گیر دادن زیاد نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 83 پست
آخه سنشم کمه چجوری قبول کردی یه پسره ۱۹ساله همسرت بشه  مرد خونت بشه  اون الان اوج‌ جوونی ...

قبلا فقط دوست بودیم واینجور اخلاق هاشو زیاد نشون نمیداد ک بعدش اومد خواستگاریم از فامیلمون هم هست آخه 

قبلا فقط دوست بودیم واینجور اخلاق هاشو زیاد نشون نمیداد ک بعدش اومد خواستگاریم از فامیلمون هم هست آخ ...

خب از فامیل باشه 

ببخشیدا ولی این دلیل نمیشه 

حالا باهاش خیلی صحبت کن و همش تکرار کن که خیلی ناراحتی و بهت برمیخوره 

انشالاه که درس شه 

خودِماه انقد ماه نیست که تو انقد ماهی ❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ دوس داری میتونی یه سر به دوتا تایپک آخرم بزنی شاید تونستی راه درستو پیدا کنی

الان جداشدی خوندم تایپکتو شورمنم شکاک بود 

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
عزیزم تاپیکاتو خوندم الان در چه حالی؟ جدا شدی؟ 

ن نتونستم جدا شم چون نزدیک عروسیم بود راستش یکمم بی عرضه ام ولی خداروشکر بعد عروسی شوهرم خیلی بهتر شده هنوزم بعضی وقتا یه چیزایی میگ ولی ن مثل اون موقع ...من زیاد ب فال و دعا اعتقاد ندارم ولی مادرشوهرم پیش چن نفر رفته بود همشون گفته بودن یه دختریه دوسش داره واسش دعا گرفته

2728

بعضیا ب مرور زمان بهتر میشن بعضیام روز به روز بدتر  ولی زندگی با آدم شکاک خیییییلی سخته بعد یه  مدت آدم دل مرده میشه از شوهرش متنفر میشه حتی از خودشم بدش میاد ک چرا یه همچین آدمیو قبول کرده 

1۹ همسن خودم

فقط میتونم بگم روی این مرد حالا حالا ها بعنوان مرد زندگی حساب باز نکن واینکه از کلمه خودکشی برای هر موردی که باب دلش نیست استفاده میکنه زنگ خطر بسیار بسیار بسیار بزرگیه حتما جدی بگیر 

2740
یعنی واقعا خودکشب میکنه؟؟!

نه از نظر اینکه خودکشی بکنه از این نظر که خیلی اذیت خواهی شد در زندگی

خواهش میکنم نصیحت هارو خوب گوش کن چون بعد از عروسی همه این رفتارهاش ۱۰ برابر بدتر میشه