2737
2734
عنوان

این حرف اقایون درسته ؟حق دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 62 پست
البته که در نظر هر انسانی به شما کمیت و کیفیت فراموش کردن یکسان نیست و من هم اشتباه کردم اگر حکم کلی ...

متوجه حرفاتون هستم که از چه دیدی به قضیه نگاه می‌کنید.. اینکه آدم دنبال دلیلی باشه برای برگشت کسی واقعا پوچه،،  منم صد در صد موافق فراموشی ام اما اینکه به این اطمینان برسیم طرف به مصلحت خودمون رابطه رو ترک کرده خیلی راحت تر میشه فراموش کرد تا اینکه بدونیم بازیچه اش بودیم.نوع و دلیل کات خیلی خیلی رو میزان فراموشی و شدت سوگواری بعدش تاثیر گذاره حداقل برا جنس و ذهن تحلیلگر و نکته سنج خانوما...ممنون که محترمانه بحث میکنید..در ضمن من در خیلی از تاپیک ها با نظرات شما توافق دارم اما تو این تاپیک یکم بی رحم رفتی که از شما بعید بود😁

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخوام قضاوتش کنم میگم شاید راست گفته ولی اخه قبل من هم با کسی دوست بوده چرا برای اون وقت داشت پس م ...

منم نمیگم ایشون قطعا حق دارن ولی میگن من خودم در همچین وضعیتیم.گاهی آدم به خودش میاد و میبینه اونچه که باید و نداره. امیدوارم خیر ترین برات پیش بیاد 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨