2737
2739
عنوان

لطفن بیایین قشنگه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 27 پست
خیلی  خوبه منم این حسوتجربه کردم زمانیکه فهمیدم چقدقوی هستم که میتونم زندگیموخودم بسازم .توچراا ...

شاید بخاطر شرایطم مجردم شاغلم خودمو شناختم روحم در لحظه حال سعی میکنم همیشه به خدا وصل باشه پرستارم و با مریضام عشق میکنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اتفاق خوبی افتاد؟

ازتیرماه بدترین اتفاقای زندگیم شروع شد تازه و زندگیم ازهم پاشید ب قصد طلاق خونم رو وسایلم رو گذاشتم و رفتم خونه ی بابام پام برای اولین بار ب دادگاه و پزشکی قانونی باز شد و کلی آبرو ریزی...اما نگو این ماجراها باید اتفاق میفتاد ک سختی هام تموم بشه بعد ۳ماه همچی درست شد

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
ازتیرماه بدترین اتفاقای زندگیم شروع شد تازه و زندگیم ازهم پاشید ب قصد طلاق خونم رو وسایلم رو گذاشتم ...

آخی عزیزم ،خدا رو شکر که ختم به خیر شد ،جالب و قشنگ بود که بعدا فهمیدی دلیل حس ت چی و چرا بود 

الان جدا شدی؟

آخی عزیزم ،خدا رو شکر که ختم به خیر شد ،جالب و قشنگ بود که بعدا فهمیدی دلیل حس ت چی و چرا بود  ...

نمیدونم همش حس میکردم همین روزا اتفاقات خوبی میفته زندگیمم داغون بود اونموقع

جدا نشدیم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣