2733
2734
عنوان

کرونا و عروسی خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 95 پست
منم اصلا درک نمیکنم، ازدواح براشون تو لباس عروس و جشن و چشم و هم چشمی خلاصه شده، حاضرن با جون ادمها ...

یعنی باید چندین نفر خودشونو به خطر بندازن تا یه نفر به ارزویه تالار رفتن برسه

عزیزم من اصلا نگفتم یک سال دیگه بمونن، گفتم ایشالا سالگرد بگیرن اونجوری که دوست دارن امیدوارم اگر ا ...

من آرومم عزیزم ولی آرامش بیشتر هیچوقت بد نیست

ممنون از دعاتون برای عروس مد نظر

خدا به شما و دوستتونم صبر بده تو مصیب پیش اومده 😘

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آرومم عزیزم ولی آرامش بیشتر هیچوقت بد نیست ممنون از دعاتون برای عروس مد نظر خدا به شما و د ...

مرسی مهربون

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2728

چه شرايط بدي گير كرديد....چاره ايي نيست.حتما نفعي در اون هست كه مادر و پدر همسرتون هم موافق گرفتن مراسم هستن(كادو ي عروسي😉)خودتون رو بد نكنيد.ماسك بزنيد.دستكش و مواد ضدعفوني ببريد.چيزي نخوريد و با خودت يه خورده خوراكي ببر كه ضعف نكني.حالا يه شام نخوردن كسيو نكشته گرچه كه فاميل درجه يك اصن فرصت نميكنن غذا بخورن..ولي حتما حتما همسرتون آقا داماد و عروس خانوم رو يه گوشه ببرن بدون حضور شما و به خواهرش در حضور همسرش گلايه كنه و بگه كه هيچ وقت اين خاطره رو فراموش نميكنه.

هرگونه تجمع (عروسي يا عزا)در تهران ممنوعه.و مشاركت در اين مراسم تخلف به حساب مياد.اگر ديدين داره اين مراسم حاشيه ساز ميشه به صورت ناشناس با پليس تماس بگيريد(به نظر من نجات جان يك انسان وظيفه ي همه ماست).من  خواهر شوهرم متاسفانه سال گذشته دچار حمله قلبي شد و فوت كرد.تازه عروس بود و در حال خريد جهاز😢😔

ماهه ديگه سالگردشه و نميتونن هيچ مراسم يادبودي واسش بگيرن....