2733
2734
عنوان

دلم میخواد دوباره مادربشم

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 38 پست
واقعا واقعا گل گفتی بارداری از بچه داری سختتره خیلی سخت‌تر من میگم تو بیا اذیت کن جیش کن هرکاری میخا ...

اره بابا درداش خیلی بده نه ماه باید بشدت مراقب باشی ولی بچه بخاد خدایی نکرده تبم کنه دوسه روزه خوب میشه میتونی براش بیخواب بشی میتونی کاراشو انجام بدی ولی باردار باشی و کسی روهم نداشته باشی خیی سخته واست مخصوصا من که سابقه دارم 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
ولی به نظر من حاملگی خیلی بهتره بزار دنیاد بیاد بعد میفهمی برا منم لطفا دعا کن یه بار دیگه حس بارد ...

ان شاء الله. من از این نظر گفتم چون سه تا سقط داشتم دیگه واقعا باید دنیا بیاد راحت شم. هی بارداری هی استرس ووووووی

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا درداش خیلی بده نه ماه باید بشدت مراقب باشی ولی بچه بخاد خدایی نکرده تبم کنه دوسه روزه خوب م ...

آره دقیقا میفهممت خودمم سابقه سه تا سقط داشتم 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
ان شاء الله. من از این نظر گفتم چون سه تا سقط داشتم دیگه واقعا باید دنیا بیاد راحت شم. هی بارداری هی ...

عزیزم ایشالابه سلامتی دنیا بیاد

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
رابطه ات رو میگم

نه زیاد فقط واسه بچم ضرری نداشته باشه یوقت زود دنیا نیاد تحمل میکنم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

امیدوار نمیدونم چرا نمیشه جوابتو بدم 

خب چیکار کنم باید نیاز شوهرمو براورده کنم واسه بچم خطری نداشته باشه دردشو تحمل میکنم 

شش روز تو دستگاه بود زردی هم گرفت همونجا بعدشم که مرخص شد دوبازه زردی گرفت یه 24ساعت بیمارستان بستری بود

امیدوار نمیدونم چرا نمیشه جوابتو بدم  خب چیکار کنم باید نیاز شوهرمو براورده کنم واسه بچم خطری ...

اها اشکالی نداره عزیزم ،،،امان از دست این مردا 

الان برای جلوگیری از زایمان زودرس امپول پرلتون نمیزنی؟؟

یا قرص ایزوپرین مصرف نمیکنی ،اینا برا جلوگیری از زایمان زودرسه

اها اشکالی نداره عزیزم ،،،امان از دست این مردا  الان برای جلوگیری از زایمان زودرس امپول پرلتون ...

نه هیچی بهم نداده دکتر فقط گفت تا میتونی نزدیکی نداشته باش 

منم بخاطر همین به رایطه از پشت راضی شد 

البته هر یه هفته یا دو هفته یه بار 

بنظرت واسه بچه مشکلی پیش میاد یا به کیسه اب فشار میاد

2738
نه هیچی بهم نداده دکتر فقط گفت تا میتونی نزدیکی نداشته باش  منم بخاطر همین به رایطه از پشت راض ...

کاش ایزوپرین با پرلتون استفاده میکردی ،دکترت خ بیخیاله واقعا 

رابطه بهر حال فشار میاره از این هفته ب بعد کمش کن و ب ارگاسم رسیدن هم خودش برای زایمان رودرس ی پوئن مثبت محسوب میشه. حداقل خودت ارضا نشو