2737
2734
عنوان

ماشینمون عوض کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 23 پست
ماشین مدل بالاتر خرجشم بیشتره، من که همش به شوهرم میگم ماشینمونو بفروش پراید بخر با بقیه پولش سکه ای ...

والا منم همینو میگم به شوهرم

ماه به ماه یه تومن به بالا خرجش میکنیم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

مبارکه اسی

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سری شون اصلا تبریک نگفتن یه سرشون باهمون سر سنگین شدن که چرا فلان جا پول لازم داشتیم شما که داشتی ...

خب حتما لازم داشتن و کمک نکردین ازون دلخورن منم اگه حتی دوستم لازم داشته باشم بهم نده و بره یه چیزی بخره خوشحال میشم ا  خریدش ولی ازش فاصله میگیریم چون دوستم نیست و تو این زمونه اوم کسایی و میخواد که به داد هم برسن و تو مشکلات کنار هم باشن نه فقط تو خوشیا مبارکتون باشه ولی این حسادت نیست بخاطر اینه که نسبت به اونا بیتوجه بودین اونام اینو میخوان تلافی کنن

2728
واقعا، بیشتر از خودمون برای اون خرج میکنیم 😒

خرج پسرم کمتر از ماشینمونه بخدا  

خب حتما لازم داشتن و کمک نکردین ازون دلخورن منم اگه حتی دوستم لازم داشته باشم بهم نده و بره یه چیزی ...

گلم نمیشه که تادارن ولخرجی کنن بعد گیر موندن ما بدیم اونا باید فکر روز گیر شون باشن 

2740