2737
2739
عنوان

تو عمل بینی تیغه بینی هم عمل میکنه☹؟

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 57 پست
این کلوملا هست که صاف نیست علتشم ورم سوراخا و پره هست خودش درست میشه تیغت صافه کلوملا ورم داره

شما پزشکی؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنوم عزیزم امیدوارم کردی خدا دلتو شاد کنه  بعد یه سوال  من االان بعد دوهفته میتونم به پ ...

قربانت عزیز دلم ببین من خوذم بعد ۲ هفته به پهلو خوابیذم اما خوب هرچی نخوابی بهتره ببین یه کاری کن تو صاف بخواب اگه دیدی واقعا کلافه شدی یکم اونم اروم به پهلو بخواب دکترت گفته تا کی؟

2728
قربانت عزیز دلم ببین من خوذم بعد ۲ هفته به پهلو خوابیذم اما خوب هرچی نخوابی بهتره ببین یه کاری کن تو ...

گفت یه ماه کمردرد گرفتم من 😢☹

ببخشید انقد سوال میکنم 

ورم کلوملا تو عکس مشخص بود منم میگم اون قسمت بحیه داشت ورم کرده

گفت یه ماه کمردرد گرفتم من 😢☹ ببخشید انقد سوال میکنم  ورم کلوملا تو عکس مشخص بود منم میگم او ...

عزیز دلم راحت باش هرچی میخوای بپرس ازه عزیزم  بببن قسمت برش همیشه دچار ورم میشه و این طبیعی هست که جاییی که بخیه بوده قطعا ورم میکنه

2740
قربانت گلم سوالی داشته بپرس من کرونا گرفتم این که سرگرم چیزی شم یکمی ارومم میکنی راحت باش پس❤️

ای وای خدا دررد نداری؟😥

ناراحت شدم 

ایشاالله خدا سلامتی بده بهت 

تست دادی

ای وای خدا دررد نداری؟😥 ناراحت شدم  ایشاالله خدا سلامتی بده بهت  تست دادی

خوبم یه سری علایم دارم که عود میکنه و فروکش بدن درد یکم مونده و گلو درد تست ندادم چون منو خواهرم و دوستش هم زمان علامت دار شدیم و اون تستس مثبت شده مثل این که با این وجوذ هنوز اومید دارم کرونا نباشه

بهترین جراح بینی استخوانی تهران دکتر کاظم زرگری رو میشناسم که واقعا کارشون عالیه و خیلی هم مراجعه هاشون راضی ان 

من قبلا پیجشون رو داشتم اما حضوری رفتم چندبار و دیدم کاراشون و خوشم اومد و عمل کردم الان واقعا راضی ام از بینیم .