2733
2734

میخام برگردم ب بچگیم ب اون روزایی ک تنها دغدغه زندگیم کثیف شدن لباس عروسکم بود😔

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
خب میره یکی دیگ رو میگیره:/

اره دقیقا اینبارم خودش سن بالا میشه دختر جون مبخواد

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام برگردم ب بچگیم ب اون روزایی ک تنها دغدغه زندگیم کثیف شدن لباس عروسکم بود😔

من چرا اینجوریم 

چراحتی یک ثانیه هم نمیخوام برگردم به عقب!

بچگیمم خیلی خوب بود دوردونه بودم ولی کلا دلم میخواد زود بگذره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
نه 

آره

عقلانی فکر نمیکنی از رو احساسات و انحراف هست طرز فکرت بهتر که ادامه ندین...