2733
2739
عنوان

همسرم دوباره چت کرده بایه خانوم حالم گرفتس اومدم خونه مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 68 پست
قربون شکلت برم هزار مرد هرزه هم هست که شاید به شما پیشنهاد بدن تو قبول مبکنی؟نه چون پاکی

همون دیگه پس اون خانومایی ک می‌دونن طرف همسروبچه داره چرا نمیگن بره گمشه پی زندگیش.مث من...مخصوصا ک خانوما یاهمکارشن ک همه منو میشناسم ودیدن ویاخواهرم ک دیگه هیچ

همون دیگه پس اون خانومایی ک می‌دونن طرف همسروبچه داره چرا نمیگن بره گمشه پی زندگیش.مث من...مخصوصا ک ...

الان متهلا بدتر میکنن

تو محل کار ما کممونده همو بمالونن!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چیکارکنم واقعا درمونده ام.همسرم دیشب هی جون خودشو قسم میخورد ک همکارمرد بوده. همش میگف ازهمه دخترامتنفرم فقط ت برام می مونه می‌دونم... قضیه رو هم ب دوستش گفته بوددیروز البته گفته همکارش مردبوده وشوخی میکردم ومن ناراحت شدم وقهرکردم ...اونام باهم تصمیم میگیرن شام ببرن بیرون اونجا آشتی مون بدن

2728
همون دیگه پس اون خانومایی ک می‌دونن طرف همسروبچه داره چرا نمیگن بره گمشه پی زندگیش.مث من...مخصوصا ک ...

عزیزدلم مگه خواهرتم مشکلی داشته که رفته طرفش؟این حرفا گول زدن خودته دورت بگردم هرزه زن و مرد نمیشناسه که موندنش با شماهم شاید واسه خاطر خونه زندگی و بچه و خانواده و ابرو و ...‌...صد نفر خانوم سالمم پیدا شن دست رد به سینش بزنن باز میره سراغ صد و یکمی شاید اصن نگه متاهله شایدم بگه و طرفش یکی باشه عین خودش الان تنها مشکل عشق و علاقته😔😔😔

عزیزم میگم خودش خوبه خانواده دوسته کلا خانوادشون ب هم احترام میزارم اهل اعتیاد نیست پاک ونجیبه درکل ...

پاک و نجیبه؟؟؟؟؟؟؟تعریف دیگه ای از پاک و نحیب داشتم

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
2740