2737
2739
عنوان

سگ ولگرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 28 پست

جالبه خانومایی که میگین اقدامی نکنید خونتون سوسک بیاد تا تخماشونم میکشید چه برسه به خودش!!

حیوون حیوونه دیگ چطور سوسک و موش رو باید کشت سگ فقط گناه داره؟؟؟ امنیت ادم ها هم مهمه سگ ولگرد میزنه بچه و بزرگو داغون میکنه

ضمنا شهرداری نمیکشه عقیم میکنه که دیگ امارشون زیاد نشه میره خارج شهر ولشون میکنه

چه ربطی  داره واقعا  خوب  نکشه من  سمت  مدرسه  ک رفتم معلمش میگه پره ...

خانوم شما هم وقتی میبینی این کارو انجام نمیدن خطاب ب اونا اونجا نگو ب خودشون بگو سر اونا قراره بدترین بلا بیاد اوناهم مث منو شما بچه دارن و اندازه ما شایدم بیشتر دوس دارن بچه هاشونو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شهر داری نمیکشه تو محل ما پر از سگ گوشواره دار بود ما تحقیق کردیم اینا را یا میبرن ی جا که محل سگ ...

این دوستان  چهارتا  فیلیم کلیپ دیدن

فکر میکنن کلا همینه

دراصل  خودشون هزارجور ازارشون ب همچی میرسه

بمن میگه  نتیجشو  میبینی😁😁

واقعا فیلم هندی زیاد میبیننن یا شاید برای شما اتفاق بیوفته میبینن

جالبه خانومایی که میگین اقدامی نکنید خونتون سوسک بیاد تا تخماشونم میکشید چه برسه به خودش!! حیوون حی ...

خیر اونی ک عقیم میکنه پناهگاهای حمایت از حیوانات هستن ک ازشون حمایت نمیشه توسط دولت

2728
جالبه خانومایی که میگین اقدامی نکنید خونتون سوسک بیاد تا تخماشونم میکشید چه برسه به خودش!! حیوون حی ...

درسته خونه ما هم سگ داشت بچه هامو میبردم مهد یهو جلومون ظاهر میشدن.خونه ما وسط شهر ولی کلا تو شهر ما سگ زیاد

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
این دوستان  چهارتا  فیلیم کلیپ دیدن فکر میکنن کلا همینه دراصل  خودشون هزارجور ازارش ...

خیر تاثیر فیلم هندی نیس تاثیر کمکا و حمایتایی هست ک تاحالا ب چند تا موسسه کردم و تیر اندازی هایی ک چند شب پیش جلو چشمم انجام میشد و ناله هایی ک سگای محلمون میکردن و من چون بچم فقط ۱۰ روزشه نتونستم برم بیرونو کاری کنم

واقعا واس منم  جالبه

قرار ب اه باشه

سوسکه  بچه داشت  زندگی داشت  اه  داشت

شما چندتا کشیدی

چنداا  سم مورچه زدی

اهش نگرفت

یچیزی میگن واقعا فکر میکنم

اینا تو چه کشوری زندگی میکنن 🙄

عموم رف هند پیش دوستای هندی و...ی ظرف مخصوص خوددش   داشته عصری  دیده تو ظرفش پر سوسکه  ب صاحب خونه گفته

صاحب خونه گفته  خوب سوسکه مگه چیه😲

خوب توشهر اونا دولت و امکانات وشرایط زندگی ندارن  از بین ببرن

دارن کنارشون زندگی میکنن

جالب  رو ظرف تمیز  راه میرن میگردن

همونجوری ظرف و استفاده میکن

چه ربطی  داره واقعا  خوب  نکشه من  سمت  مدرسه  ک رفتم معلمش میگه پره ...

ی نگا اگ ب تاریخته شهرو محلتون بندازین این خونه سازی ها هست ک رفته رفته ب بیابون کشیده شده فقط از این ب بعد باید ب حیوونای بیچاره یاد بدیم ک دیگ وقتی محل زندگیشون شهر شد خودشون غیب شن تا یکی مث شما لطفشو نشون نداده مگ ن؟

2738

ب نظرم چون تو موقعیت استارتر نیستین

پس راه حل اینجوری ندین ک بساز و کاری بهشون نداشته باش

اگه واقعا طرفدار حقوق حیووناتین و فکر میکنین شهرداری میکشع راه حل دیگه ای بگین

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
ی نگا اگ ب تاریخته شهرو محلتون بندازین این خونه سازی ها هست ک رفته رفته ب بیابون کشیده شده فقط از ای ...

نه غیب نشن یکی  جمعشون میکنه

قطعا شهرداریه

ما ک تیری ندیدیم

بعد بزننن تیر مرگ نیس  بیهوشیه واسه جمع اوری و...

وضمنا خیر منتطقه ما  از زمان  ۷۰ شهرک بوده

بیابون نبوده

متاسفانه وضع مالی من جوریه فقط ب چند تا موسسه کمی کمک مالی میکنم وگرنه اگه در توانم بود حتما موسسه م ...

فقط  ی سوال

اه؟سوسک ومورچه   وپشه و مگس میگیره.؟

چون ادعای فیضتون  شد

عرص کردم ک بدونم

از این بعد  سوسک وکش وحشره کش  و....بگم کسی نزنه