2737
2739
ن لکه و خون ندارم چک میکنم واسه کیسه ابم چیزی نیست قربونت فقط از خدا میخوام جوابشو بده اون خیانت کرد ...

چند ماهته؟؟

برو یک سونو وnst بده.

خیانتش در چه حدبود؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

یکی مثه من ک خودشو ب ابو اتیش میزنه ک بچه دار بش یکی هم مثه شوهر شما دست روزن حامله بلند میکنه و براش مهم نیس اون فرشته کوچولو و مادرش 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن لکه و خون ندارم چک میکنم واسه کیسه ابم چیزی نیست قربونت فقط از خدا میخوام جوابشو بده اون خیانت کرد ...

عزیزم انشاالله که خدا جوابشو بده.

حالا میخوای چکار کنی تو بارداری فهمیدی بهت خیانت کرده؟

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
عزیزم انشاالله که خدا جوابشو بده. حالا میخوای چکار کنی تو بارداری فهمیدی بهت خیانت کرده؟

اره دیشب فهمیدم رفتم بهداشت قلب بچه ضربان داشت خداروشکر ولی تا روزی ک زنده ام نمیبخشمش و تلافی میکنم الان بچه دست و بالمو بسته تازه از خونه مادرش اومدم اونا پشتمن بهش گفتن کلا از زندگیمون میندازیمت بیرون واسه همیشه اگ بخوای تکرار کنی واسش مادرش قسم خورد تکرارشه کلا دیگه پسری نداره 

2728
چند ماهته؟؟ برو یک سونو وnst بده. خیانتش در چه حدبود؟؟

تازه وارد 5 ماه شدم رفتم بهداشت خداروشکر ضربان قلب داشت بچه درحد بیرون رفتن و خرج کردن و تلفن ب رابطه جنسی و خونه نرسیده 

الان فقط موندم بچه سالمه یا نه اگ نباشه هم شکایت میکنم واسه بچه هم طلاق خسته شدم دیگه 

اگه زیاد از حاملگیت نگذشته سقط کن یه زندگی دیگه بساز.. ما همیشه نباید بسازیم و بسوزیم.. بعضی وقتا باید از یه چیزایی بگذریم تا به چیزای بهتری برسیم.. خیلی فکر کن به آیندت.. ببین اگه دوسش نداری و واست مرد ایده آلی نیست واقعا طلاق بگیر.. فقط یه بار زندگی میکنی گلم

,I don't belong in the world