2752
2734
عنوان

عمل بینی و قرص پردنیزولون😩

| مشاهده متن کامل بحث + 18415 بازدید | 23 پست
سلام عزیزم این قرص خوردی برا ورم بینی موثر بود ؟

سلام گلم نه تاثیری نداشت والا

الان که یکسال گذشته از عملم رفتم با دکتر دعوا که چرا هنوز ورم داره و قشنگ نشده

هیچی دیگه فعلا آمپولشو به بینیم تزریق میکنه ولی واقعا اطرافیان بهم میگن بینیم خیلی کوچیکتر شده از وقتی آمپولو میزنم 

من سر بینیم ورم داشت گرد بود الان باریک تر شده 

آمپولم تا سه ماه باید ماهی یکبار تزریق بشه 

یکمم درد داره🤕🙄

ولی یکی از دوستام بعد از عملش قرص آناهیل خورد میگف خیلی سریع باد و ورم بینی رو از بین میبره 

من خودمم چند ماه پیش لبمو تزریق کردم بهم قرص آناهیلو گفتن مصرف کنم هر ۸ ساعت خیلی سریع ورمش خوابید

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم نه تاثیری نداشت والا الان که یکسال گذشته از عملم رفتم با دکتر دعوا که چرا هنوز ورم داره و ...

عزیزم زیاد کورتن تزریق نکن فرم بینی بد میشه برا من اینطور شد کورتن ک شکل نمیده ب بینی کلک دکترتس

2731

بابا ديونه اي من بيني عمل كردم دكتر من بهم ميگه امپول نزن عوارض داره اصلا خوردن تزريق كرتون اشتباه شما راهش اينكه گياهي براي التهاب مصرف كني بخاطر چي اين همه قرص امپول ميزني ارزش داره اخه من ٦ ماه عمل كردم نوك بينيم گرد قلبمه هستش هي سعي ميكنم چيز طبيعي مصرف كنم تا خوب بشه