2737
2739
عنوان

دوس دختر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 41 پست
اومده ببینه زندگیتون چجوره چقدر با هم صمیمی هستینو ابن چیزا.. اصلا هم بعید نیس دایرکت شوهرت بره.. پس ...

اینجورآدما خیلی خطرناکن ممکنه زندگی استارترو بهم بریزه به نظرم نه قبول کن درخواستشو نه بلاک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای قبل از اینکه شوهرت بفهمه اینکارو ترک کن ولی دورا دور حواست به دختره باشه مثلا گاهی برو محل کار ...

اگر شوهرش اهلش نباشه؛ اون خانمم بدونه که متاهله چه دلیلی داره کیک درست کنه و مسخره بازی 

2731
اگر شوهرش اهلش نباشه؛ اون خانمم بدونه که متاهله چه دلیلی داره کیک درست کنه و مسخره بازی 

دختری که اهلش باشه بلده از کجا و چطوری شروع کنه 

دارم تاکید می‌کنم دختری که اهلش باشه... 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
دختری که اهلش باشه بلده از کجا و چطوری شروع کنه  دارم تاکید می‌کنم دختری که اهلش باشه...

اگر شوهره خودشو مجرد نشون نده یا با دختره درد و دل نکنه و بهش رو نده صد تا دخترم بیاد نمیتونه خرش کنه مگه بچه دوساله ست زن و‌مرد نداره باید حدو مرز رو رعایت کنه؛ 

سیلام 

شطوری

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
اگر شوهره خودشو مجرد نشون نده یا با دختره درد و دل نکنه و بهش رو نده صد تا دخترم بیاد نمیتونه خرش کن ...

ن من خودم چن بار دختره رو دیدم حتی ی بار با ماشین شوهرم رفتیم تا ی شهری واینکه وقتی دفتر هستن شوهرم زنگ میزنه بهم حال منو بچهامو میپرسه و القصد با محبت صدام میکنه مثلا میگه راضی جان😍ولی دیگه چکار گنم نمیتونم جلو خودمو بگیرم ک گوشیشو چک نکنم

2740
ن من خودم چن بار دختره رو دیدم حتی ی بار با ماشین شوهرم رفتیم تا ی شهری واینکه وقتی دفتر هستن شوهرم ...

اتفاقا تو باید به شوهرت نزدیکتر بشی الکی با شک بی جا  از خودت دورش نکنی که بیرون از خونه آرامش داشته باشه؛ مراقب باش ولی نه در حدی که شوهرت بفهمه ؛ مطمئنا اون دختره هم از خداشه که تو محیط کارش امنیت داشته باشه و نگاه بد روش نباشه آخه خیلی از کسایی که منشی میگیرن اکثریت فکر سواستفاده هستن؛ منظورم شوهر شما نیست کلی میگم؛ شوهرت میدونه شما حساس شدی چون براش مهمی از عمد اینطوری رفتار میکنه که الکی بهش شک نکنی؛

اینجورآدما خیلی خطرناکن ممکنه زندگی استارترو بهم بریزه به نظرم نه قبول کن درخواستشو نه بلاک

باید بلاک کنه تا بدونه حد زندگی شخصی هر کس باید رعایت شه.. چه معنی داره به خودش اجازه بده فالو کنه 

,I don't belong in the world
چقدر راحتی شما. نترسیدی شوهرت رو بگیرن به جرم رابطه با زن متاهل اعدامش کنن؟؟ تازه داری پاشو به حریم ...

شوهرم تو مجردیش با اون خانوم بوده دوران تجردشم ب من هیچ ارتباطی نداره اون موقع هم من اصن ایشونو نمی‌شناختم ک بخام غصشو بخورم وقتی اومد خواستگاری من چند سال از کات کردنشون گذشته بود