2737
2734
عنوان

هر٢٠روزيكبارپريودميشم كسي مثل من بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرتون داروهاي دكترقبلي بي تاثيربودبازم برم پيشش يانه

ببین اگه همه ی اون آزمایشا رو که گفتم انجام دادی و همشون نرمال بودن من بودم با دارو جلوگیری سیکلتو تنظیم میکردم البته روش اون پزشکم اشتباه نبوده شاید با معاینه و اینا دیده دوفاستون بده بهتره

ولی توصیه میکنم برو پیش فوق غدد

2731
شماداروچي خوردي ؟بهترشدي؟

داروی آندوما ازشرکت آندوما..البته متاسفانه دندونام خراب شدن چون داروگیاهی هورموناروتغییرمیکردودهنموخشک میکردودوتاازدندونام خراب شد..من برانی نی میخوردم که موفق هم نشدم

ببین اگه همه ی اون آزمایشا رو که گفتم انجام دادی و همشون نرمال بودن من بودم با دارو جلوگیری سیکلتو ت ...

سالهاست كم كاري تيروييددارم ولي كنترله

كاربرقديميم دوبارتركيدم  ايندفعه فقط سكوت ميكنم
2738
سوتودادم دكترگفت تخمدانهات داره تنبل ميشه وچندتاكيست ريزداري درضمن صورتم زيادجوش ميزنه وريزش موهم دا ...

سلام مريم جون من هي ميام تاپيك شما رو ميخونم چون منم مشكل شما رو دارم كلا ١٠ روز پاكم هر ٢٠ روز ميشم،البته وسطاش ٢٨ روز ٣٤ روز ٣٥ روزم ميشم يا حتي ٤٨ روز ولي بيش تر اوقات ٢٠ روزه ميشم ميشه يكم بيش تر توضيح بدين؟ الان كاري كردين؟ درمان شدين؟ ميشه باردار شد اينجوري؟

2706