2733
2739
عنوان

خانومایی که میرین باشگـاه

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 26 پست

فکر میکنی همه کسایی که تو باشگاهن باربی تشریف دارن😂

راس گفته تو خونه کم کم ذوقت کور میشه برو باشگاه

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان با این کرونا خطرناک نیست بریم؟

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
دوستان با این کرونا خطرناک نیست بریم؟

منکه از وقتی اومده کرونا نمیرم خیلییی دلم تنگ شدههههه وزنم نرماله اما عادت کرده بودم

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

تردمیل ما یه گوشه تو انبار داره خاک میخوره،همسرت درست میگه ،به نظرم برو باشگاه هم برای سلامتی هم برای روحیه ات خوبه ،در کنارش یه دکتر تغذیه هم برو که زودتر و اصولی تر نتیجه بگیری

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
2738
مشکلم اینه الان بااین ویروس کرونا هم نمیشه رفت باشگاه اخههههههههههههه بهرحال مکان عمومیه معلومم نیست ...

وسیله ورزشی تو خونه فقط میشه جاحوله ای همین و بس

دارم که میگما

باشگاهم که کرونا اومده فقط پیاده روی سریع بدون ایستادن حدود یک ساعت حداقل

بابا برو باشگاه انقد کییییف میده

خصوصن جو باشگاهتون خوب باشه

همه با هرهیکلی نیم تنه میپوشن به خودشون اعتماد بنفس دارن با وجود اعتماد بنفس 

من میرم باشگاه کیف میکنم این همه خانوم با اعتماد بنفس و میبینم با تمام وجود تحسینشون میکنم

خودم اوایل رفته بودم خجالت میکشیدم نیم تنه بپوشم انقدر خووووب برخورد کردن و مربیم هم تشویقم کرد ک دیگه کامل خیالم راحت شد