2737
2739
عنوان

جواب پدرشوھرم چی بدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نگفته. حرص نخور.  ولی من یادم میاد مادرشوهرم به جاریم میگفت بچت لاغر شده جاری خیلی حرص می ...

اخه اصولا مامانا فرضو بر این میزارن گوینده وقتی همچین چیزی میگه منظورش اینه شایستگی مادر بودن و به بچه رسیدنو داره زیر سوال میبره

اخه اصولا مامانا فرضو بر این میزارن گوینده وقتی همچین چیزی میگه منظورش اینه شایستگی مادر بودن و به ب ...

آره کسی به منم بگه همین حسو دارم. ولی خب به روی خودم نمیارم. یادمه مامانمم میگفت بهم بهش تشر میزدم که نخیر اینطور نیست😁

2731

حالا من از دتس مادر شوهرم چ ها ک نمیکشم

ب من یچی میگه ب عکسشو ب جاریم میگه

ی روز میگه با بچت این کارو کن فردا ب عکسشو میگه 

کاری ام ک میگه انجام ندی بدش میاد

بش گفتم چهارشنبه ی دقیقه بچمو بذارم پیشتون برم جایی

چشماشو چپ کرد و گفت باشه ولی خب تا ببینم خودم جایی نمیرم

آخه زن بیکار، تو ک کل شبانه روز تو خونه ای اد همون موقع ک من کار دارم میخای بری بیرون

ازش متنفرم

کل روز خونه بیکاره ولی هیچ وقت بچه مو پیشش نمیذارم

جدیدا سعی میکنم ب خودم اینو بقیولونم ک اون ی آدم عقب افتاده اس

و از حرفای ی آدم عقب افتاده هیچ انتطار نمیشه داشت

همین قدر بی خیال باش رفتار میکنم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738

من میگم خداروشکر سالمه همه ارزو دارن لاغر باشن به پدر مادرش رفته 

منم اوایل حرص میخوردم الان اهمیت نمیدم تازه اوایل عروسی هی به شوهرم میگفتن چند رنگت زرد شده درحالیکه شوهرم چاق تر شده بود خوششون میاد عروس رو حرص بدن

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

ولشون کن من اگه پدر شوهرم چیزی بگه که همیشه میگه فرض به دوست داشتن میزارم اگه بخوام حرص بخورم دیگه نمیشه چون ما تو یه ساختمونیم دیوونه میشم ولش کن به روی خودت نیار عزیزم😘

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....