2733
2734
عنوان

الان وقتشه آخه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 40 پست
افرین خیلی هم عالیه  حلقه خیلی خوبه  من کیستم درومده باز دیگه نمیتونم بزنم ولی معجزززززه ...

بعد چند وقت تاثیرشو نشون میده؟ من رژیمم هستم روزینیم ساعت حلقه میزنم

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو ماه بزنی قشنگ متوجه میشی چقد خفن شکل میده ب بدنت 

حتما میزنمممم .از پهلو متنفرم .کمر باریک میخوااام👋🏻😅

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
2731
عزیزم تو نت دیدم الان. چند ست بزنم بنظرت ؟ یعنی چن بار؟

بببن من شبا نیم ساعت حلقه میزدم ، بعد مینشستم ۱۰۰تا دراز نشست میرفتم البته ۲۰تا ۲۰تا انجام میدادم اصلا خسته نمیشدم هر ۲۰ تا دراز نشست یه چند ثانیه درازمیکشیدم .

برپی هم ۳بار هربار ۱۵تا میزدم اما اوایل کمتر بزن مثلا ۳تا ۱۰تا .

خوراکمم کم کردم شیرینیجات و نوشابه و چربی و ته دیگو حذف کردم. دوماهه از ۷۰کیلو شدم ۶۲کیلو. البته صباهم پیاده روی میرفتم ک دیگه کرونا اومد نرفتم‌

بببن من شبا نیم ساعت حلقه میزدم ، بعد مینشستم ۱۰۰تا دراز نشست میرفتم البته ۲۰تا ۲۰تا انجام میدادم اص ...

وای چقدر خندیدم .نیم ساعت حلقه زدم بعدش اومدم برپی بزنن همینکه اومدم پایین شلپ خوردم زمین 😂😂😂👋🏻👋🏻 دیگه دویست تا دراز نشست رفتم. ۴ ست ۵۰ تایی

دو ماه بزنی قشنگ متوجه میشی چقد خفن شکل میده ب بدنت 

یعنی ممکنه کلا پهلو هام بره؟ از بچگی تپل بودم اه. از پهلو خیلی بدم میاد .دوسدارم کمرم صاف باشه بدون چربی

2738
یعنی ممکنه کلا پهلو هام بره؟ از بچگی تپل بودم اه. از پهلو خیلی بدم میاد .دوسدارم کمرم صاف باشه بدون ...

منم مثل تو ژنتیکم مادرزادی چاقه 

کلی رژیم و ورزش و خودکشی کردم هنوزم با ۶۱ کیلو وزن همچنان چربیام هست و مشخصه ک ژنتیکم چیه و خودشو نشون میده ((هنوزم رژیمم دوهفته دیگه تموم میشه)) 

فقط وسط مسیر نا امید نشو تلاش کن نه ک بهت دروغ بگم محو میشه نه ولی معجزه میکنه حلقه 

خیلی چیز متفاوتی برای کمر و شکم 

منم مثل تو ژنتیکم مادرزادی چاقه  کلی رژیم و ورزش و خودکشی کردم هنوزم با ۶۱ کیلو وزن همچنان چرب ...

خواهرم کلی پهلو داشت تو ۵۰ روز کمرش صااااااف صاااااف شد هر کی میدیدش باور نمیکرد.

تو چند کیلو هستی؟ بیشتر چاقیت تو پایین تنته یا بالا تنه؟

منم مثل تو ژنتیکم مادرزادی چاقه  کلی رژیم و ورزش و خودکشی کردم هنوزم با ۶۱ کیلو وزن همچنان چرب ...

قد چنده و وزنت چند بود؟