2737
2739

نه بابا کلی انجام داده شاید بینی و لب ونه ولی کلی زاویه سازی و گونه و هایی و صورت رو انجام داده من که ازش متنفرم البته اونموقع ها که همسر پیمان قاسم خانی بود نه تازگیا ازدواج مجدد کرده همش یسره از خودش فیلم میذاره و تبلیغات عمل زبیایی و ارایشگاه رو میکنه خداروشکر پیمان قاسم خانی ازدواج کرد این یکم بسوزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واایی تو رو خدا شرمنده 🙈    اخه خیلی وقتا کلی تاپیکه پر بازدید از بهرا رهنما بوده که پشت ...

خخخ خواهش میکنم اره میدونم  توپستش الان رفتم تواینستاگرام دیدم وااای چه حرفای زشتی بهش میزنن..خصوصا از وقتی شوهرش زن گرفته بدتر..بنده خدارومیخام زجرکشش کنن!!!🤭🤦‍♀️

نه بابا کلی انجام داده شاید بینی و لب ونه ولی کلی زاویه سازی و گونه و هایی و صورت رو انجام داده من ک ...

واسه چی متنفری؟مگه چیکارامیکنه؟خب شایدحق داره میخادشوهراولیش که بهش محبت نمیکرده وبهش خیانت کرده روبسوزونه

2731
واسه چی متنفری؟مگه چیکارامیکنه؟خب شایدحق داره میخادشوهراولیش که بهش محبت نمیکرده وبهش خیانت کرده روب ...

ازکجا معلوم شوهرش مقصر بوده ما که خبر نداریم والا هر رفتار غیر معمول از جانب اون دیدم تا همسر سابقش الان اصلن اون آدم مهمی نیس شما داری از رو تعصب طرفداریشو میکنی حرف من ک نیس الان پر حاشیه ترین بازیگر بهاره رهنمای ازبس هر اتفاقی میوفته براش سریع استواری میذاره

2740
ازکجا معلوم شوهرش مقصر بوده ما که خبر نداریم والا هر رفتار غیر معمول از جانب اون دیدم تا همسر سابقش ...

نه من اونقدراهم طرفدارش نیستم..من تنهاکسی که خوشم میادتوبازیگراافسانه با یگانه بایکی دونفردیگه..منم اینحورشنیدم که خودش گفته ..چون الانم دیذم بادخترخودش ازدواح کرده میگن همونه که باهاش دوست بوده شوهرش..قبلابهاره مثل اینکه گفته خواهشادخترای جوون بامردای متاهل دوست نشن..بعدش سریع طلاق گرفته

هایفو همون جوان سازیه پوسته شبیه بوتاکس بدون تزریق ژل و راحتر ماندگاری بهتر  

شبیه موس کامپیوتر روی صورت میکشن ولی گرونتر از بوتا کس هس دختر عموم خاله ام انجام دادن خوبه 

2706