2737
2734
عنوان

خیلی استرس دارم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 23 پست
ای واای من ....اولا انشاالله سالم باشه فقط دختر پسر نداره ک  دوما من برعکس تو هستم یعنی اگه ی ...

دقیقا منم همین حس هارو دارم نمیدونمم دلیلش چیه اصلا ولی حسم اینه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا تو روزش؟بعضیا میگن یه روز قبل و یه بارم تو روزش

من دکتر به دوستم گفته بود ۱۲ و۱۴و۱۶ سیکلت اقدام کن بچشم پسر شد...گرمیجاتم بخور واگ حساسیت نداری به جوش شیرین خودتویه ساعت قبل از نزدیکی باجوش شیرین شستشو بده

من دکتر به دوستم گفته بود ۱۲ و۱۴و۱۶ سیکلت اقدام کن بچشم پسر شد...گرمیجاتم بخور واگ حساسیت نداری به ج ...

منم تواین روزا اقدام داشتم ولی فعلاجنسیتش مشخص نیس مهم سالم باشه...الان ده هفتم...هفته ۱۲ انتی دارم شاید احتمالشو بگه چیه نی نی 

باشه حتما انجام میدم

به شوهرت هرشب معجون بده ببین من اینجوری درست میکردم موز وشیر ومقداری عسل وگردو وبادام زمینی مخلوط میکردم با مخلوط کن گاها خرماهم میریختم شوهرم میخورد منم گهگاهی

2738
به شوهرت هرشب معجون بده ببین من اینجوری درست میکردم موز وشیر ومقداری عسل وگردو وبادام زمینی مخلوط می ...

بیشتر الان قرصای تقویتی میدم قرص ژله رویال ویتامین ای سی فولیک اسید کاسنی شیره خرنوب خرما و گرمیجاتم میدم باشه معجونم درست میکنم