2733
2739
عنوان

یه دوست میخوام(خانم باشه)

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بگین نی نی یار چک کنه اگه شک دارین یکی تگ کنه

نینی یار چجوری چک کنه؟😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2731

ینی ایقه بی در کجا شدی  اینجا درخواس دوستی میدی؟؟؟ همه دوستات از کردن خواهرم نداری؟؟دختر خاله عمو عمه دایی؟ هیچی؟؟

کسی بخواد اینجا دوست پیدا کنه از یکی خوشش بیاد درخواست دوستی میده اینقد دیگه اعتماد سازی نمیکنه🤙🤙

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
2740
چون تازه عضو هست مرد  چرا انقد زود قضاوت میکنید اخه شاید خانوم کار داره

همین کلمه قضاوت نکنین گند زده به سایت پای هرچی مرد لجنه واکرده به اینجا

خوب توکه دلت سوخته برو خصوصیش ببین دردش چیه برا ما بگو😏

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪