2737
2739
عنوان

چ جوری شکممو اب کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 44 پست
عزیزم اول اینکه هیچ وعده غذایی رو حذف نکن صبحانه حتما حتما بین ۸تا ۸ونبم بخور به مدت یک هفته برنج ...

نیم ساعت قبل غذا حتما یک لیوان اب +سه تا پنج قطره ابلیمو بخور و نیم ساعت بعد غذا هم اب بخور

بین غذا اصلا اب نخور دیر هضم میشه غذا

اروم اروم غذا بخور و قبل اینکه خیلی سیر بشی برو کنار نه اینکه گشنه پاشی ها

شام حتما بین ساعت ۷ونیم تا ۹بخور اگه معدت موقع خواب ضعف  رفت یک عدد بیسکوییت ساقه طلایی نه بیشتر بخور

و در اخر اینکه روزی حداقل نیم ساعت برقص چون رقص بهترین و اسونترین ترین ورزش برای تناسب اندام هست

من با همین روش تو ۶ هفته از ۸۵رسیدم ۶۸

شما یک هفته همه رو درست انجام بدید ۳کیلو کم کردن حتمیه

به خاطر پیشنهاد غذا ها هم ممنون

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ جوری؟

صبحانه نون به اندازه یه کف دست با یه تخم مرغ 

ناهار هر خورشی درست میکنی بدون برنج بخور بانصف کف دست نون

عصرونه میوه بخور میوه های کم کالری مثل سیب (نصف میوه رو بخور اگر بزرگه )

شام رو سعی کن شیر و نصف کف دست نون بخور

ورزش یه رکن اصلی برا کم کردن وزن هست 

من بیشتر ورزش دو  و طناب رو انجام میدادم 

اگر فقط میخوای شکمت آب بشه حلقه و دراز و نشست بزن 

برا اینکه صورتت لاغر نشه به صورتت روغن زیتون بزن و ماسک نشاسته 

موفق باشی🌹❤🌸

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2731
نیم ساعت قبل غذا حتما یک لیوان اب +سه تا پنج قطره ابلیمو بخور و نیم ساعت بعد غذا هم اب بخور بین غذا ...

ریزش مو نگرفتی یک هفته برنج رو قطع کردی؟

من بچه شیر میدم‌میتونم طبق این دستور پیش برم؟ شیرم کم نمیشه؟

2740
بگو چطوری

گفتم بالا رو بخون🌹🌹🌹

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
ریزش مو نگرفتی یک هفته برنج رو قطع کردی؟ من بچه شیر میدم‌میتونم طبق این دستور پیش برم؟ شیرم کم نمیش ...

ریزش مو چرا ؟همه چی خوردم دیگه فقط برنج و لواش نخوردم ،بجاشون سنگک استقاده کردم ،حجم غذام هم کم نشد

اگه غذا های ابکی زیاد بخوری فکر نکم شیرت کم بشه چند روز امتحان کن اگه دیدی کوچولوت سیر نمیشه نکن

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2706