2733
2739
اونو ول کن من چ کنم آروم شم

هیچی مثل هرروز . ناهار مورد علاقه شوهرتو درست کن زندگیتم برق بنداز خودتم ترگل ورگل کن تا بیاد دلش آب بیوفته😂

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس بهتر تا اون موقع آروم تر هم شدی..من وقتی قهریم شوهرم که میادخونه خندم میگیره همش😂😂

می‌دونی من یکم پر سر و شیطونم یکم ک سنگین میشم می‌فهمه اینم بدش میاد میگه سنگین نباش با من ...

من باز زود دلم تنگ میشه

کار اشتباهی کردین؟ مگه شما بچه این که چیز بشکونین؟ اونم یادگاری مادرشو

الان دیدم ریپلای کردین 

خواستم بگم ربطی به بچگی نداره ازش خاطره خوش نداشتم انرژی منفی میداد شکوندمش 

اونم واقعا سوغاتیه کربلا نبود مادرشوهر من آنقدر واقعا سخاوتمند نیست سوغاتی بیاره 

تو اوج دست تنگی همسر من و ورشکستگی برادرشوهر بزرگم و بازداشت شدنش واسه یه چک برداشتن با پدرشوعرم رفتن کربلا با تور هوایی و درجه یک...

برگشتنیم دید اگه هیچی نده همسرم قعر می‌کنه رفت از تو صندوقش یه مجسمه گچی مسخره آورد که دخترای خودش مایه آبروریزی میدونستنش 

عادت داره هرسال تو خراجی عید میره آت اشغالای ارزون دست دو میخره طول سال تو مناسبتا کادو میده منم شکوندم وانمود کردم اتفاقی بوده اصلنم پشیمون نیستم 

2738