2733
2739
عنوان

معرفی سهام سودده در بورس☺️😊🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 6455 بازدید | 240 پست
سلام به نظر شما دارا یکم ارزش خرید داره الآن؟

سلام

بله بخصوص در منفی های اینروزا

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بله بخصوص در منفی های اینروزا

سلام وقت بخیر من بعد ثبت نام سجام با سیگنال احراز هویت غیرحضوری کردم و توی سایت مفید ثبت نام کردم آیا باید بازم برای کارگزاری برم پیشخوان احراز هویت یا همون احراز هویت سجام کافیه چون سایت مفید گفت باید بری احراز پیشخوان؟ممنون میشم راهنماییم کنید

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2731
سلام وقت بخیر من بعد ثبت نام سجام با سیگنال احراز هویت غیرحضوری کردم و توی سایت مفید ثبت نام کردم آی ...

نه دیگه نیازی نیس

مگه غیرحضوری احراز هویت شما تایید نشد؟

پیام رمز و نام کاربری از مفید براتون نیومد؟

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
نه دیگه نیازی نیس مگه غیرحضوری احراز هویت شما تایید نشد؟ پیام رمز و نام کاربری از مفید براتون نیوم ...

پیامی که اومده برام این هست هنوز کد نیومده

(کاربر گرامی با کد ملی000000، هویت شما توسط اپلیکیشن سیگنال احراز شد.
کد معاملاتی طی یک روز توسط سپرده گذاری مرکزی برای شما پیامک خواهد شد.)

ایزی تریدر مفیدو هم نصب کردم میگه برو پیشخوان هنوز کد برام نفرستادن.

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
پیامی که اومده برام این هست هنوز کد نیومده (کاربر گرامی با کد ملی000000، هویت شما توسط اپلیکیشن سیگ ...

خب پس صبر کنید هنوز تا کدبورسی بیاد واستون

2738
خب پس صبر کنید هنوز تا کدبورسی بیاد واستون

سلام وقت بخیر

لطفا در مورد این سهم ها بهم بگید با توجه به هفته جدید که میگن ریزش داره ،نگه دارم یا بفروشم

کرازی ۱۹ درصد منفی

ثاخت ۲۶ درصد منفی

ذوب و صبا و کترام منفی ،دانا و  وآوا منفی

وتجارت

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام وقت بخیر لطفا در مورد این سهم ها بهم بگید با توجه به هفته جدید که میگن ریزش داره ،نگه دارم یا ...

سلام هفته جدید ریزش نداره 

اصلاح بعضی نمادهای شاخص ساز شروع شده و اتفاقا میتونه فرصتی برای رشد سهام کوچکتر باشه

فعلا باید صبرکرد

سلام هفته جدید ریزش نداره  اصلاح بعضی نمادهای شاخص ساز شروع شده و اتفاقا میتونه فرصتی برای رشد ...

سپاس گزارم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706