2737
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست
چراحقشون بوداماشکایت کردن وازطریق مزایده خونه رومفت فروختن

بع نظرم بدجنسی کردن قضاوت نمیکنم اما نظرم اینه.میشد صبر کنن جور کنید سهمشونو بدید یا خونه پدرشوهرو میفروختین میدادین اما اینکار درست نبود

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
عزیزم شماخودت کارمیکنی یادادی کسی باپولت سرمایه گذاری کرده توی بورس؟

من داداشم برام انجام میده.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بع نظرم بدجنسی کردن قضاوت نمیکنم اما نظرم اینه.میشد صبر کنن جور کنید سهمشونو بدید یا خونه پدرشوهرو م ...

خواهرشوهرام خودشون مقصرنبودن شوهراشون تحریکشون میکردن که بریدسهمتون روبگیریدحتی خودشون واسشون وکیل گرفتن وخونه روگذاشتن مزایده انگارمال پدری اونابود

من و شوهرم هر دو بیکاریم شوهرم ارکست مجالس بود بخاطر کرونا شیش ماهه بیکاره ...تک و توک مراسم رفته م ...

عزیزم امیدوارم  به زندگیت آرامش برگرده و اگه شوهرت اصلاح شدنیه، درست بشه. شاید اگه درخواست طلاق را ببینه، خودشو جمع و جور کنه و بفهمه شما به طور جدی خواسته هایی داری. 

الهی بمیرم برات  کدوم شهر هستید عزيزم؟

خدانکنه عزیزم ..مشهد

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
عزیزدلم شک ندارم بهترین پدرومادردنیامیشید،واقعاهمینه،بخداماهم وضع مالی انچنان خوبی نداریم اماازشکم خ ...

فدات عزیزم ...دقیقا همینه ادم هرگز بچه ای رو برایه رنج و مشقت ب این دنیا نمیاره...ولی نمیدونم چرا ی عده انقدر گارد میگیرن و ریختن سرم ک تو حالیت نمیشه😔ادم حاظره هیچی نخوره ولی واسه بچش بهترین چیزارو فراهمکنه...ولی خوب واسه ما نمیشه دیگه....دیگه کم اوردم😭

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2738
خواهرشوهرام خودشون مقصرنبودن شوهراشون تحریکشون میکردن که بریدسهمتون روبگیریدحتی خودشون واسشون وکیل گ ...

بعضی از دامادا مثل ببخشید کفتار میمونن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
فدات عزیزم ...دقیقا همینه ادم هرگز بچه ای رو برایه رنج و مشقت ب این دنیا نمیاره...ولی نمیدونم چرا ی ...

هیچ قانونی نیست که بچه هایی که پدر و مادرشون پولدارتر هستند، موفق و خوشحال تر هستند. رفاه بیشتری دارند ولی موارد اصلی زندگی مثل اخلاق، توانایی، مهارت، آموزش و... خیلی چیز های دیگه حتما لازمه شون پول نیست، هر چند اگه پول باشه راحت‌تر میشن. 

کارخونه دار، دکتر و انسانهای موفق زیادی هستند که یه روز نون شب نداشتن ولی از پدر و مادرشون ناراضی نیستند. 

همه به اخلاق و تربیت شما بستگی داره، فرزندت ن را طوری تربیت کنید که ارزش هر چیز را درک کنه نه صرفا  قیمت اون را . 

مستاجر. درآمد 3تومن  دوتا بچه اتیسم دارم و باردارم  پول نمیخوام سلامتی بچه هامو میخوام ن ...

سلام عزیزم زایمان کردید بچه تون چطوره خوبه حالش ؟ براتون از صمیم قلب آرزو کردم که این یکی مشکل اوتیسم نداشته باشه 

سلام عزیزم زایمان کردید بچه تون چطوره خوبه حالش ؟ براتون از صمیم قلب آرزو کردم که این یکی مشکل اوتیس ...

سلام الحمدالله شکر خدا خیلی‌ ممنونم

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید