2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرشت مثل فرشه منه منم میگم دومی رنگ آبیشم خوبه منم همین رنگ تک نفرهام ولی بجای سفید یه رنگ دیگست قشن ...

میشه اگه اشکالی نداره یه عکس از فرش و مبلات بفرستی زودم پاک کنی

خواهش میکنم 

سلام استارتر

ببخشید سوالم بی ربطِ با موضوعتون

اما ماشاالله اونقدر گل سمت چپ عکس(دیفن باخیا)خوشگله ک نتونستم شرایط نگهداریش رو نپرسم

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
سلام استارتر ببخشید سوالم بی ربطِ با موضوعتون اما ماشاالله اونقدر گل سمت چپ عکس(دیفن باخیا)خوشگله ...

سلام عزیزدلم

هفته ای دوبار بهش آب میدم 

خاکش هم کاملا کود برگ هس از گلفروشی ها میتونی تهیه کنی

هفته ای یکبار هم اسپری آب میکنم

سلام عزیزدلم هفته ای دوبار بهش آب میدم  خاکش هم کاملا کود برگ هس از گلفروشی ها میتونی تهیه کن ...

مرسی ک جواب دادین

منم این گل رو دارم اما خیلی کوچیک ب نسبت گل شما

منم هفته ای دو بار آبش میدم ولی روی برگاش تا حالا آب اسپری نکردم؛

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2740
فرشت مثل فرشه منه منم میگم دومی رنگ آبیشم خوبه منم همین رنگ تک نفرهام ولی بجای سفید یه رنگ دیگست قشن ...

خیلی ممنونم عزیزم😍😍

لطف کردی یه دنیا ممنون

رنگ سرویس خوابمم کرم روشنه

ولی موندم رنگ مبلا رو چجوری بگیرم

خیلی ممنونم عزیزم😍😍 لطف کردی یه دنیا ممنون رنگ سرویس خوابمم کرم روشنه ولی موندم رنگ مبلا رو چجو ...

نو عروسی؟

نه زیاد😅 دوسال و نیمه ازدواج کردم

همیشه خوشبخت باشی ان شاالله

ماشاالله باسلیقه ای

[QUOTE=144262289]خیلی ممنونم عزیزم😍😍 لطف کردی یه دنیا ممنون رنگ سرویس خوابمم کرم روشنه ولی موندم رنگ مبلا رو چجو ...[/QUOTE خواهش عزیزم هر رنگ که خریدی مبارک باشه ولی اگه بچه داری به چرک بردار بودنشون هم توجه کن من مبل قبلیم روشن بود از دست دخرم کلافه شدم دیگه خیلی زود از ریخت افتاد

2706