2737
2734
بزرگوارید مهربان کارتون بسیار زیبا و بزرگه کاش همه ما تلنگری اینطوری داشتیم تا بدونیم این مملکت چه ...

فدای شما ‌ درود بر محبت های بیشمار شما خواهر نازنینم 😘😘🍃🌿🌿🍃⁦☘️⁩🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
بزرگوارید مهربان کارتون بسیار زیبا و بزرگه کاش همه ما تلنگری اینطوری داشتیم تا بدونیم این مملکت چه ...

🙏🙏🙏🌿🍃

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@درخشنده     @rowshana     @فقط1خودت2خدایا3     @fatemehzs & ...

سلام ممنون عزیز🌹

تشکر به خاطر تاپیک خوبت، ذخیره کردم داشته باشم. من هم فاتحه ای نثار روح بزرگ شهید کردم.

باز هم من رو شریک کن و یادت موند تو تاپیک هات صدام کن

اجرت با امام رضا(ع)🌹🌹🌹

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
سلام ممنون عزیز🌹 تشکر به خاطر تاپیک خوبت، ذخیره کردم داشته باشم. من هم فاتحه ای نثار روح بزرگ شهید ...

سلام عزیزم .. چشم🙏🌹 .. خودم تا هر روز دوستان رو بتونم صدا بزنم و مقدور باشه برام شما عزیز رو‌هم صدا میزنم 

تشکر عزیزم 

اجرتان با شهدا 🍃🌿🌿🌿🙏🙏🙏⁦☘️⁩

2731
سلام عزیزم ممنونم که اسم من رو سیاه رو هم تو تایپیک متبرک میکنی دستت درد نکنه اجرت با شهدا و التماس ...

فدات بشم عزیز .. شرمنده می‌فرمایید عزیز جان 

🙏🙏🙏🌹🌹🌹🍃🙏🙏🙏

2740
50 صلوذت هدیه میکنم  و 14حمد  انشالله شفیعمون باشن 🙏💚🙏

ممنون عزیزم 

اجرتون با شهدا .🙏🙏🌹🍃

سلام ممنون عزیزم،برای شادی روحشون 100تا صلوات میفرستم❤❤❤

ممنون فرانک جان 

اجرتون با شهدا 

🌹🍃🌹🌹🙏🙏

@سوسنیک      @شکوفههفتاد     @niki1371       @mehee ...

سلام الهه عزیزم ممنون بابت وقتی که می زاری  . صلوات و فاتحه و سوره ناس و انا انزلناه. قبول بشه .ان شا ءالله پیش تمامی شهدا از جمله شهدای کربلا رو سفید باشیم . این دنیا و اخرت شفیع ما باشن🌹

براشادی روح امواتم صلوات    
خواهش میشه .‌ انجام وظیفه هست  تشکر از بزرگواری حضرتعالی  دعای شهدا بدرقه زندگیتان ...

ممنونم مهربان ❤️🌹🌼💐🙏

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.