2737
2739
عنوان

۴۵ دقیقه پیش قرص خواب خوردم 😰خوابم نبرده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی مدت طولانی زولپیدم میخوردم

خوبیش اینه اصن و ابدا از خواب نمیپری وقتی بیدار میشی پر انرژی هستی و حس خستگی نداری ولی اگه زولپیدم خوردی دیگه دراز بکش و چشاتو ببند همه جارم تاریک کن چون اگه اینکارو نکنی ممکنه کارایی بکنی ک فرداش یادت نیاد یا حرفایی بزنی ک یادت نیاد من ی بار خوردم بعد اومدم چت کردن تو نگو نمیدونستم اصن کجام چی میگم همش اینجوری تایپ کرده بودم تحهبرحبدحعبل هملهنددهجدجبعب سیهزیاز اینجوری بعد ب خواهرم گفته بودم ازت متنفرم بخاطر همه بداخلاقیاتو کلا انگار مست بودم همه چیز و همه حسامو ب همه گفته بودم خخخخخ

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
2731
من ی مدت طولانی زولپیدم میخوردم خوبیش اینه اصن و ابدا از خواب نمیپری وقتی بیدار میشی پر انرژی هستی ...

خب اینم من خوردم پنجاه مین خاموشی بود چشامو بستمو خوابیدم ولی خوابم نبرد زولپیدمم نکنه منو نخوابونه؟

خب اینم من خوردم پنجاه مین خاموشی بود چشامو بستمو خوابیدم ولی خوابم نبرد زولپیدمم نکنه منو نخوابونه؟

ن من خوردم ده میلی رو ۳دیقه نکشید خوابم برده بود 

اون شب ک بهمه پیام داده بودم چون تلوزیون روشن بود منم با خواهرم اینا حرف میزدم ی پتو انداختم رو خودم تلوزیون دیدم گفتم همینجا میخوابم تو نگو دیگه حواسم نبوده ۷تا خوردم اینام نمیدونستن باید حتما من دراز بکشم همه جا تاریک کنن چشامو ببندم هی باهام حرف زده بودن 

ن من خوردم ده میلی رو ۳دیقه نکشید خوابم برده بود  اون شب ک بهمه پیام داده بودم چون تلوزیون روش ...

منم خیلی چیزا گفته بودم پیام داده بودم ب دوستام مامانم گفت یهو شروع کردی گریه کردن اصن یه وضی 

2738