2737
2734
عنوان

چرامن دعاهام مستجاب نمیشه؟؟؟دیگه خسته شدم ازدعاکردن.

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 23 پست
پس اینکه میگن دعا سرنوشت ادماروتغییرمیده چی پس؟

چرنده ..😒

آدما سرنوشتشون از قبل نوشته شده .

پری روز تو استوری یکی از دوستام عکس ی پسره جون ۲۵ ساله بود زیرش نوشته بود روحت شاد ..گفتم زهرا جون این کیه ..گفت پسر عمومه دیشب تو خاب مُرده ..

خونریزی مغزی ..فکر کن جهازشم چیدن و قرار بوده هفته بعدش عروسیش باشه .همه کارشونم کردن و چقدرم خرج ..

این پسر جون هیچ گونه مریضی نداشته سالم سالم ..

وای من قلبم کنده شد 🙁😔..خدا ب خانوادش صبر بده ..

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
منم هنینطور دوساله کلافه شدم دارم دق میکنم  یعنی اینهمه بدبختی توشرنوشتم بود؟چرا؟مگه من چم از ...

شایدباورت نشه من اولین فرزندم بعدازبدوتولدم بدبختیای ماشروع شد تاالان که ۲۹سالمه ینی ما ی روزخوش ندیدیم٬توحالاببین سرنوشتوتقدیرمادیگه چی بوده؟

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدباورت نشه من اولین فرزندم بعدازبدوتولدم بدبختیای ماشروع شد تاالان که ۲۹سالمه ینی ما ی روزخوش ندی ...

واقعا چرا باید اینهمه بدبختی توی سرنوشت یه نفر باشه مگه ما تفاوتمون با بقیه چیه؟

چرنده ..😒 آدما سرنوشتشون از قبل نوشته شده . پری روز تو استوری یکی از دوستام عکس ی پسره جون ۲۵ سال ...

روحش شاد٬خدا ب خانوادش صبربده٬دامادبوده؟

2731
واقعا چرا باید اینهمه بدبختی توی سرنوشت یه نفر باشه مگه ما تفاوتمون با بقیه چیه؟

خداداند٬من که دیگه روحم وجسمم خسته ان٬دلم ی خواب ابدی میخواد٬دیگه ازدعاونماز خسته شدم٬خدامنوخانوادموفراموش کرده انگاری یادش رفته ماهم خودش خلق کرده .

خداداند٬من که دیگه روحم وجسمم خسته ان٬دلم ی خواب ابدی میخواد٬دیگه ازدعاونماز خسته شدم٬خدامنوخانوادمو ...

منم همینطور فقط الکی زنده ام و دارم زندگی میکنم 

حسرت یه شب خواب با آرامش رو دارم 

شبا نمیخوابم یعنی خوابم نمیبره

خدایا خودت دل همه رو شاد کن بحق امشبت 

منم همینطور فقط الکی زنده ام و دارم زندگی میکنم  حسرت یه شب خواب با آرامش رو دارم  شبا ن ...

الهی آمییییین.

نمیدونم چی بگم ابجی ولی برات از دعا میکنم ک به خواستت برسی ببین ما خیلی از چیزارو نمیدونیم ولی خدا بهتر از هرکسی میدونه پس وقتی یه چیزیو نمیده حتما مصلحتی هست یا داره امتحان میکنه اون ادماییم که میگی هر کاری میکنن ظلم میکنن ولی خوشن خودم تو یه جا قران خوندم که اینا اذه خدا اینجا ب حال خودشون ول کرده ولی اون دنیا حسابی به خدمتشون میرسن بببین این دنیا عدل نداره واقعا هم همینه ولی اون دنیانه به اندازه هسته خرما ب کسی ظلم نمیشه من خودمم همینم ن مال داشتم تو زندگیم کودکی خیلی سختی کشیدم اصلا محبت نذیدم همش تنها بودم میدونم این سرنوشتمه ایندم چیه نمیدونم ولی میدونم ناامیدی بدترین چیزه تا وقتیم ک نفس میکشم تا نفس اخرم میخوام امید داشتهباشم ببخشید زیاد نوشتم ابجی امیدوارم اوضاعت روبه راه شه

2738
نمیدونم چی بگم ابجی ولی برات از دعا میکنم ک به خواستت برسی ببین ما خیلی از چیزارو نمیدونیم ولی خدا ب ...

ممنون عزیزم قربون محبتت ٬ان شاالله شماهم ب همه خواستهاتون برسین .