2737
2734
آخه چند روزه اینجوریم هیچ وقتم موقع تخمک گذاری سینه هام حساس نمیشد فقط گاهی تیر میکشید تخمدانام

خوب همیشه ک مثل هم نیست شاید من کلا چندبار تاحالا موقه تخمک گذاری سینه درد شدم بعضی وقتام هیچ علائمی نداشتم

ولی بهت احتمال صد درصد میدم باردار نیستی و موقع تخمک گذاریته

تو گوگل بزن علائم تخمک گذاری یکیش سینه درده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو اقدامم از موقع تخمک گذاریم سینه هام درد گرفته ولی نمدونم چرا خوب نمیشه ۱۰روز دیگه موعدمه  ...

من همیشه یه هفته قبل پریود درد داشت سینه هام 

این سری یه هفته قبلش بود خوب شد دوباره سه روز بعدش شروع شد

2731
ممنون گلم آره بی بی هم منفی شد دوبار

کیت تخمک گذاری بذاری هر دو مثبت میشن

😁

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
من همیشه یه هفته قبل پریود درد داشت سینه هام  این سری یه هفته قبلش بود خوب شد دوباره سه روز بع ...

اوهوم هر ماه انگار بدن عوض میشه منم نزدیک پریودیم اینجور سینه دردی میگرفتم ولی این ماه از اول تخمک گذاریم هست تاالان