2737
2734
عنوان

بچه ها کمک کهیر میزنم براچیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 42 پست

اگه کف دست و پات خارش نداشت می گفتم شاید چیزی نیشت می زنه. ولی اینی که می گی شبیه اثر مواد خوراکیه. حالا گرمی یا هر چیزی که بدنت بهش واکنش نشون داده باشه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟؟؟؟

بله تو تلوزیون گفتن ک کهیر جدیدا یکی از علائم کروناست منم همراه کهیر تب و بدن درد داشتم مشکوک بودم ولی آز ندادم.

ولی تو چون گرمی زیاد خوردی شاید مال اون باشه سردی بخور متعادل بشی

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...
بله تو تلوزیون گفتن ک کهیر جدیدا یکی از علائم کروناست منم همراه کهیر تب و بدن درد داشتم مشکوک بودم و ...

نمیتونم سردی بخورم چون تو اقدام برا بارداری بودم.رفتم دکتر گفت حساسیت کردی چون ی دفعه کف دستام ورم کرد همون موقع رفتم گفتن حساسیته

2728
نمیتونم سردی بخورم چون تو اقدام برا بارداری بودم.رفتم دکتر گفت حساسیت کردی چون ی دفعه کف دستام ورم ک ...

پس خدارو شکر ک کرونا نبود 

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...
2740
چندتا آمپول و  قرص و ی شربت بدمزه بهم داد. بعد از چند روز خوب شدم.

ب منم امپول و قرص بتامتازون و ی قرص حساسیت داد.اخه اگ کرونا میبود مال شما ک بقیه رو هم میگرفت و ب این راحتی خوب نمیشدی

ب منم امپول و قرص بتامتازون و ی قرص حساسیت داد.اخه اگ کرونا میبود مال شما ک بقیه رو هم میگرفت و ب ای ...

من فکر کنم پسرمم ازم گرفت چون تب شدید داشت و اسهال.

۱۰ ماهشه و شیر خودمو میخوره.

و کرونا تو افراد مختلف متفاوته

من فکر کنم پسرمم ازم گرفت چون تب شدید داشت و اسهال. ۱۰ ماهشه و شیر خودمو میخوره. و کرونا تو افر ...

منم ی دختر ۳ساله دارم 😔نگران اونم.شما کهیر میزدی خوب میشد همون موقع؟

منم ی دختر ۳ساله دارم 😔نگران اونم.شما کهیر میزدی خوب میشد همون موقع؟

آره من آمپول زدم بعد ۲ روز کهیرم خوب شد.

نگران نباش پسر من خوب شد ی دختر ۵ ساله هم دارم اونم نگرفت اصلا شکر خدا شوهرمم نگرفت