2733
2734
عنوان

در راستای تاپیک همزمان با دونفر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 62304 بازدید | 535 پست
دیدم 😍 خوشگلی پس

نگو عزیزم الان میان یچیزی بارم میکنن

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖

من یه سوال بی ربط داشتم، گفتی عمل زاویه سازی فک انجام دادی خواستم ببینم چه جوری بود چقدر جواب گرفتی راضی بودی اذیت نشدی و ... زیر تیغ جراحی رفتی؟ چون منم میخوام

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگو عزیزم الان میان یچیزی بارم میکنن

وا چ پررو هستن

از اول تایپیک ک یه خانومی گیر داد که توبه کن و اینا

خیلی جلو خودم گرفتم ریپلای نکنم

بعدم ک همه نوشتن 80 کیلو دافه و فلان

واقعا آدم با ارزشی هستی

هر چی ک بودی گفتی جانماز آب نکشیدی

جواب همه رو با صبوری و مهربونی دادی

واقعا بی دلیل نیست ک ب خوشبختی رسیدی

بدون هیچ تعارفی میگم کاملا همش حقیقت محضه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2728
نمیدونم دیشب تو تاپیکم بودید یا نه هر چی خواستن گفتن حتی بهم گفتن هرزه یا بهم گفت چنگ چنگ ورمیداری ن ...

من اونجا یه حرف زدم امیدوارم حلالم کنی.

البته هرزه و اینا نگفتم.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
منم دوست دارم با لاک نماز بخونم  میشه  آخه خیلی لاک رو دوست دارم

ببین عزیزم اصلش اینه ک لاک نداشته باشی ولی شما میتونی از لاک نماز استفاده کنی 

واینکه درکت میکنم لاک دوست داشته باشی ولی هرچیزی بهایی داده 

ودراخر همیشه این متن تو ذهنم هست ک بهشت را ب بها میدهن نب بهانه😘😘😘😘منم دعا کن با دل پاکت 

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
2738
ممنون گلم بابت راهنماییت😘 اتفاقا داشتم سرچ میکردم .تو اینستا ب پیجشون پیام دادم ببینم جواب میدن یا ...

سلام دسترسی به اطلاعاتتون چرا امکان پذیر نیست؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

فک میکنم این جریان رو قبلا خوندم

حالا یا رمان بوده یا تو همین نی نی سایت اما مطمنم خوندمش

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️